Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a NoFap-nek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyen tudományosan igazolt pozitív hatása nincsen.
2020. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem maximum az,hogy büszke lehetsz magadra,hogy 1 hónapig kibírtad nélküle,de szerintem semmi értelme. Pont,hogy a maszturbációnak van bizonyította jó hatása a férfiaknál.
2020. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

semmi

max a katkók szerint nem fogsz elkárhozni

a puritánok legnagyobb sajnálatára a világ túllépett a ha vered megvakulsz ötletükön

2020. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

erre miért lenne büszke? egy hónapig nem jártam kategória

inkább gáz

2020. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vuk-91 ***** válasza:
57%
Én is inkább kiverem napi egyszer-kétszer minthogy ne.
2021. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ki kell próbálni, hátha sikerül! :-)
2021. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer kipróbáltam: 3 hétig bírtam az első hét után adott egy önbizalomlöketet (de tényleg), aztán 2. hét után kicsit feszültebb lettem tőle, kb. úgy mint amikor éhes vagy és otthon rontod a légkört, visszaszólsz mindenkinek meg ilyenek. 3. héten igazából nem éreztem mást, kijött aminek ki kellett, aztán nem is érdekelt. Gyakorlati haszna nincs, de az nem egészséges ha naponta csináljátok ki a kicsikét, 3 naponta ideális és tanácsolt, úgy a herék is egészségesen fejlődnek. A nagyon gyakori csapatástól a spermavezeték közvetlen a heréknél csomósodhat valami ilyesmit olvastam róla (ugyanott olvastam a 3 napot is).
2021. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
ez egy baromság! semmi bajod nem lesz tőle ha naponta többször kivered. az hogy neked ennyire alacsony a libidód, az a te bajod, de nem kell másokat áltudományos marhaságokkal hülyiteni
2021. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az egész leginkább egy placebó hatás. Főként.

Ha te abban hiszel hogy ha kivered az rossz, akkor valóban negatívan fog hatni a hangulatodra.Ha te abban hiszel h ha nem vered ki xy ideig akkor megállíthatatlan bika leszel, akkor az is leszel. Nálam az utóbbi van. Ha pár napig nem csinalom már jobb a hangulatom, aktívabb vagyok, erősebbnek érzem magam, és magabiztosabbnak. Egyébként pl állatok is megérzik a párzás során egymást. Én hiszek abban hogy ha valaki mondjuk nem csinálja magának, akkor az ellenkező nemnek növekszik a felé irányuló szexuális étvágya.

2021. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
29%

"Én hiszek abban hogy ha valaki mondjuk nem csinálja magának, akkor az ellenkező nemnek növekszik a felé irányuló szexuális étvágya."


hinni a templomban kell... ha küldesz forrást elgondolkozom rajta, de ez így önmagában egy f*szság

2021. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!