Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyit lehet fogyni a szemére...

Mennyit lehet fogyni a szeméremdombról?

Figyelt kérdés

Ha nem nyomom be a vonalzót, akkor 16cm hosszú a péniszem. Ha viszont teljesen benyomom a szeméremcsontomig, akkor 18cm-t mutat.

Bár így tökéletes a szex és így is tetszek magamnak, az mégis csak jobban nagyon tetszene, ha a teljes látszódna.

Sajnos 97kg vagyok 1,81 méter magasságra.

Tudom, hogy nincs helyi fogyás. Mindenhonnan fogy az ember, ha fogy.

Na de mennyit lehet fogyni a szeméremdombról?

Mennyit kéne fogynom, hogy egészen eltűnjön onnan a zsír, illetve hogy maximum fél centi legyen ott?

(Most legalább 2-3 centi zsír van ott.)


Van ezzel valakinek tapasztalata?

Tehát hogy figyelte mennyi(cm) zsír van a szeméremdombján fogyás előtt és után.



2020. dec. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor fogysz mindenhonnan lemegy. Ha nem akarsz fogyni hanem csak a hasadat lapositanad javaslom vegezz valamilyen hasizom erosito gyakorlatot. A zsir lemegy az izom terfogata pedig kissebb igy pont a kivant eredmenyt fogod elerni.
2020. dec. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es ez bocsánat de nem igaz. Leírod hogy nincs helyi fogyás, majd azt írod hogy csak hasra kell edzenie és csak onnan megy le. Gratulálok.


Szóval nincs helyi fogyás kérdező. A fogyás az étrenddel kezdődik. A lényeg hogy kevesebb legyen a bevitt kalória, mint amennyit felhasználsz.

Mozgás terén ha nem akarsz izmosodni, csak fogyni akkor pedig kardió edzést javaslok. Ehhez nem kell súlyzó, és a youtube is tele van ezekkel. Szóval megtalálhatod a számodra megfelelőt.


Mivel nem vészes a súlyfelesleg, így kétlem hogy a lágyékról nagyon menne le bármennyi is. Max fél centi.

2020. dec. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ritka gyenge vagy agyilag ha ilyeneken esz a fene.
2020. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magasságodhoz képest nem sok a súlyod. Ebben az esetben szinte reménytelen, hogy jelentős mennyiség eltünjön a szem. dombodról.

Ahhoz, hogy ott is alakulj, lekéne dobni kb 20 kilót. Akkor meg te már nem néznél ki jól.

Szerintem ne erőltesd a dolgot.

Ha 120 kiló lennél, akkor igen, de így biztos hogy nem.

2020. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az interneten is keresgéltem ezügyben egyébként.

Ott azt írják, hogy a 92kg a 180cm-hez túlsúlyosnak számít és hogy az ideális 72-76kg között lenne nekem.

2020. dec. 22. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
97kg*
2020. dec. 22. 21:59
 7/7 xKakashix válasza:
nagyon egyszerű, a magasságodból levonsz 100-at és az a maximum ideális súlyod, szóval a te esetedben 80kg, ha ezt eléred már teljesen jó vagy, a pénisz témához nem fűznék semmit mert hülyeség, ha egyszer lefogysz és jól fogod magad érezni, a magabiztosság amit nyersz vele sokkal többet fog érni mint az a plusz fél centi hidd el..
2020. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!