Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület, rövid fitymafé...

Fitymaszűkület, rövid fitymafék műtét?

Figyelt kérdés

Kb. mióta az eszemet tudom relatív fitymaszűkületem van és vele rövid fék, ami lankadt állapotban is igencsak kényelmetlen hátrahúzásnál. Kezdek felcseperedni, és arra jutottam, mindenképp meg fogom műttetni (18 vagyok). Hallottam a lézeres műtétről, erről azt írják, hogy ígéretesebb a gyógyulás miatt, na de úgy látom, TB-s műtéteknél nem ez a jellemző, inkább a szikés verzió, a magánkezelés ára pedig kissé magas, de nyilván kifizetném, ha megéri.

Valamint azt írják, a fék műtét egész gyors lefolyású, kb 15p, de arról sehol sem találtam semmit, hogy a szűkülettel egybekötött műtét milyen hosszú volna.

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok erről, hogy érné meg jobban?



2020. dec. 22. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lézeres műtét is mehet TB-re, de ahhoz olyan orvost kell keresni, aki úgy csinálja. Szóval a bonyodalom itt kezdődik.


Erről az egybekötött műtétről szerintem inkább kérdezz dokit. Részletes tájékoztatást tud adni a gyógyulás menetéről is. Érdeklődni tudsz ettől függetlenül magán dokiknál is. Felkeresni őket semeddig sem tart. Plusz tényleg normális választ kapsz a kérdéseidre

2020. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Lézeres műtét magán klinikán is drága .Ezért nem támogatja TB sem.

Ha elmész magán rendelésre,azt mondja doki csak szikésen tud megmüteni,mert már nagyobb a szigor a kórházakban is .Előnyöd esetleg abból lehet,valamilvel előbb kerülsz sorra .Ugyan ott,és úgy műt meg,mintha Tb eset lettél volna .De kifizetet műtétet.

Aztán már saját magán rendelésére rendel Annyi a vissza,kontroll,varratszedésre .

Voltak itt agyakon hasonló problémával küzdők.

Megkértem őket ha túl vannak a műtéten írják meg tapasztalatukat.

Ezt készségesen meg is tették.Tőlük van az ínfóm.

Annyi a műtétek közt a különbség,hogy a lézeresnél beégetik az ereket,alig van vérzés . 1-2 héttel előbb gyógyul,de ez sem mindig van igy . A műtét előtt beavatkozások,meg az utániak azonosok a szíkés megoldással.Itt is érzéstelenités van,otthon meg ugyan ugy kell kamilla teában fürdetned.A leendő kellemetlenséget,fájdalmat 1 orvos sem tudja átvállalni.

2020. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eléggé kellemetlen a műtét és fáj is utána nagyon
2020. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lezeres metelesem kb fel ora volt magan dokinal
2020. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!