Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell ilyen sokszor...

Miért kell ilyen sokszor mennem wc-re éjjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és kb. 12 éves korom óta minden este MINIMUM 3x, de van, hogy 15x kell wc-re mennem. Nem alvás közben jön rám, hanem még előtte, így sokkal nehezebben tudok elaludni. Nem iszok lefekvés előtt sokat, van amikor egyáltalán nem. Nem volt még olyan éjjel kb 5 éve, hogy ne mennék ki este többször pisilni. Ez miért van? Egészséges vagyok.

2020. dec. 26. 01:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nappal nincsen ilyen problémám és este amikor wcznem kell keveset pisilek
2020. dec. 26. 01:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Még a minimum 3 is rengeteg. Mennyit iszol 1 nap? Es amikor kimesz éjjel, akkor normális mennyiség távozik, vagy csak pár csepp?


Ez semmiképp sem normális, de mivel 5 éve van, eső körben sztem pszichés alapon lehet, de annak sem ártana utánanezni, nem vagy e cukorbeteg?

2020. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazokra gondoltam, mint a 2-es.
2020. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbálok minél többet inni, 2L naponta a minimum. 1-2 csepp, próbáltam már aludni pisilés helyett, de sajnos nem tudtam. Nem vagyok cukorbeteg, és pszichés alapot is kizárnám semmi komoly dolog nem történt szerencsére az életem során. Szerintem már hozzászoktam az esti kijárkálásokhoz, de mégis zavar:(
2020. dec. 26. 01:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A hozzaszokas pszichés alap.


Orvos tud erről a problemarol? 5 év alatt elmondtad neki?

2020. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tud róla. Eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren nem igazán szeretném, ha “odalent” vizsgálna
2020. dec. 26. 01:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálam ez függőség lehet?
2020. dec. 26. 01:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány?
2020. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Éjszakai vizelés (nocturia)

Az éjszakai felkelések befolyásolják az életminőséget. Az alvás megszakítása miatt kialvatlanság jelentkezik. Az éjszakai gyakori vizelésnek a lefekvés előtti folyadékfogyasztás is befolyásolja, de kóros elváltozások is állhatnak a háttérbe, például prosztataproblémák. A kiváltó okok kezelése után, illetve a lefekvés előtti folyadékbevitel visszaszorítása következtében a gyakori éjszakai vizelési megszűnnek.

2020. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és akkor iszok lefekvés előtt egy nagy pohár vizet, hátha segít... ha nem akkor lehet tényleg orvos lesz belőle.
2020. dec. 26. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!