Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszkori krónikus stressz...

Kamaszkori krónikus stressz hatására előfordulhat, hogy a pénisz mérete nem úgy növekszik, ahogy kellene?

Figyelt kérdés
28/f vagyok, 50-53 kg és autoimmun beteg ill. kezdődő csontritkulásom van. Nem tudom milyen más egészségügyi problémáim vannak még (endokrinológusnál voltam és szerinte e téren nincs bajom), de világéletemben erősen szorongtam. Illetve elég kicsi a péniszem, jóval kisebb mint egy átlag korombeli érett férfinek. Barátnőm így a fentiek tükrében nem is volt és ezek mind hozzájárultak a komoly önbizalomhiányomhoz, ami miatt megint csak nem mertem kezdeményezni szóval egy ördögi kör alakult ki. Ha vissza is szeretném csinálni az életem, akkor se hiszem, hogy máshogy alakulna, mert genetikailag nem vagyok jó adottságú, de nagyon kíváncsi lennék arra, hogy a rengeteg szorongás/stressz és beszűkült életmód mennyire járult hozzá, hogy átlag alatti nemi szervem alakuljon ki.

2020. dec. 27. 12:14
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nem befolyásolja a stressz a pènisz növekedèsènek ûtemèt!
2020. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És nagy valószínűséggel gondolom már teljesen mindegy, mert már nem is fog 🥺
2020. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mekkora?
2020. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásoló tényező.
2020. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor "megnyugodtam". Hát már nem fog, de már nem is annyira érdekel. Csak sz*r, hogy sok más mellett ebben is átlag alatti vagyok. Elcseszett egy élet ez...
2020. dec. 27. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj inkább azokra a dolgokra fókuszálni amiben mégis jó vagy (biztos van valami) és azt erősíteni, ne pedig a negatívnak érzett oldaladat mert az csak rosszabb lesz akkor! Persze tudom ez nem olyan egyszerü dolog elsőre
2020. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!