Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok , ti pisiléskor hátra...

Srácok , ti pisiléskor hátra húzzatok a fitymátokat, vagy sem? (Szavazás)

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Minek is húznám hátra?

Ezt soha nem értettem.

2020. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy hova pisilek, hogy mennyire kell pontosan céloznom. Ha hátrahúzom, akkor a bőr nem téríti el oldalra annyira a vizeletet, így pontosabban megy a dolog. Tehát ha WC-be pisilek, akkor valamennyire hátra. Ha piszoárba, vagy csak simán kint a természetben a földre, akkor nem.
2020. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, én csak érdeklődök hogy szokták a fiúk.


Én tettem ki a másik szavazást is hogy megtörlitek-e vagy csak lerázzátok

2020. dec. 28. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem húzom hátra és ha nem látja senki, papírzsepit odafogom egy pillanatra, hogy felszívja. A lerázás nem ér semmit, hiába azt tartják normálisnak. Ha rajtam múlna, tennék WC papírt a piszoárok mellé is.
2020. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ott húzom hátra (csak annyira, hogy szabaddá váljon a húgycsőnyílás), ahol céloznom kell.

Otthon és szerencsére munkahelyen is nagyon higiénikus a wc, így alapesetben ott folyik a kisdolog is, ülve, mert hiába tudok jól célozni, de a ballisztikus pálya becsapódási végén mindenhogyan fröcsögés áll elő, ami nem higiénikus.

Ha máshol, állva wc-be vizelek, pontosan célozok, de ha van piszoár, azt részesítem előnyben, állva pisiléshez sokkal higiénikusabb. Itt is célzok, de nem kell olyan nagy odafigyelés, mert közelre megy, és annak a formai kialakítását is ehhez tervezték. A szabad természetben valamennyire szintén célzok, hogy ne magamra menjen, és ügyelek a légáramlás sugáreltérítő hatására is.

2020. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
csak egy kicsit húzom hátra,hogy szabadon tudjon folyni a pisi. 18f
2020. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig hátrahúzom. Ha célozni kell akkor csak kb félig, ha nem akkor teljesen. 😉
2021. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig hátra szoktam, azt hittem ez mindenkinek egyértelmű. Van aki nem húzza hátra??
márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!