Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha HPV szemölcs van a farkamon...

Ha HPV szemölcs van a farkamon és orálozunk a partneremmel akkor azt ő elkaphatja?

Figyelt kérdés
Még teljesen szűz vagyok és ez lesz az első. Sajnos már több éve HPV szemölcs van a farkamon ami fogalmam sincs hogy hogyan került oda.
2021. jan. 2. 06:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Minél hamarabb. Addig pedig szex nuku. Orál sem!
2021. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj. A férjemnek nemrég égettek le jópárat, évekig nem is tudta, mi az, őszintén szólva nem is gondoltuk, hogy ez probléma. A kapcsolatunk elején valszeg el is kaptam tőle, pedig óvszerrel szexeltünk), aztán szerencsére egy évvel később már negatív voltam, és azóta is. Neki egyébként visszajöttek a szemölcsök a beavatkozás után, megint levették őket, úgyhogy jelentkezett inkább oltásra.
2021. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%

12 az a Hpv nem az a hpv.


Az oltás meg tök fekesleges ha már elkapta egyszer.

2021. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
A prosztata masszázs szerintem pont hogy jó.
2021. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy azt ügye vágod hogy ha valaki tisztában van azzal hogy nemibeteg és ennek a tudatában létesít szexuális kapcsolatot valakivel, akit erről nem tájékoztat, akkor azért fel is lehet jelenteni mivel veszélyezteted az ő és mások egészségét?


A csaj tudja hogy lefertőzted?

2021. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15 Tesó még soha NEM feküdtem le senkivel...
2021. jan. 2. 15:26
 17/29 anonim ***** válasza:
44%

1. Nem vagyok a tesód.

2. Orálisan kielégítettek. HPV-d van. Ezt is össze kellett szedned valahogy. Elég lehetett hozzá az is hogy egy csaj leszopott aki fertőző. Most te is az vagy. Ennek tudatában szopattál csajt. Mindenképpen értesítse a csajszi, hogy ilyen probléma van.

2021. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

17es

Nem azt írta a kérdező hogy csináltak bármit.

Hanem hogy ha csinàlnak akkor átadhatja e.

Te nem olvastad el rendesen, és több kommentet erre építve írsz

2021. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Bőr- és nemibeteg gondozóba kérj időpontot szerintem, ne urológiára, beutaló nem kell háziorvostól. Én mindenképp csináltatnék egy HPV tesztet, ha negatív akkor lehet csak szexelni. HPV ellen a gumi sem véd sajnos.

Minél előbb menj dokihoz!

2021. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Amúgy a HPV teszt ingyenes?
2021. jan. 4. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!