Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Miért két kézzel...

Férfiak! Miért két kézzel fogjátok a péniszetek pisilés közben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 08:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%
11, és a kérdést érted??? Akkor hány kézzel fogod?
2021. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Azt írtam hogy a péniszem fogom két kézzel? Nem. Érted amit leírtam 12-es?? Mert a válasz ismét nem.
2021. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

Kérdés: Miért két kézzel fogjátok a péniszetek


Válasz: Ezért használok két kezét hozzá.

2021. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert a kérdező lehet hogy csaj és észrevette hogy egy vagy több pasi két kézzel matat ott. Lehet azt hiszi, hogy a péniszt fogja mindenki két kézzel. Én leírtam hogyha olyat lát hogy 2 kéz van ott akkor nem mind a kettő fogja a péniszt, de a másikkal tarthatja ott lent a boxer gumiját például.


Adtam egy opciót a dolognak hogy miért hiheti azt hogy két kéz kell hozzá. Nem tudom mi a fenéért kell kötekedni. Nem tudom hogy egy lehetséges dolog felvázolása miért okoz neked ekkora gondot. De ha bal lábbal keltél fel pont nem érdekel, de ne rajtam töltsd ki a mérged. Ezt hívják tudod segítő szándéknak. Hogyha azt látja valaki hogy egy pasi két kézzel matat ott lent, akkor elmondod neki hogy csak 1 kézzel fogja a bránert, a másikkal valszeg a gatyát tartja távol onnan, vagy a pulcsit húzza fel és fogja meg. Nem kötekedni kellene.

2021. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Én is 2 kezet veszek igénybe.A gatya gumiját is le kell nyomni,mert elzárná a vizelet útját a húgy csőben .A kérdést nem kell túl variálni,kekeckedni.
2021. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%
Egy kézzel fogom, jobbal, ballal a gatya gumiját tartom lent.
2021. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
soha nem hallottam olyat hogy vki két kézzel fogta
2021. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
67%
Én egyel szoktam :D
2021. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Én tényleg két kézzel szoktam.
2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

A homik ezt nézik mindíg??

Te minek nézed hogy hogyan fogják?

2021. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!