Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múló, folytonos herefájdal...

Nem múló, folytonos herefájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete van herefajdalmam szerintem a jobb herémben, nagyon tompa, kellemetlen érzés. Urológus, megvizsgálta azt mondta, hogy nincs semmi baja, de azóta is fáj, nagyon rossz közérzetem van, nincs étvégyam. Ha valakinek volt hasonló, vagy tudja mi lehet légyszi irja le.

#urológus #herefájdalom #folytonos herefájdalom
2021. jan. 3. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Másik orvost kell keresni.
2021. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kideríteni, mert kisugárzó, oldalra vagy lefelé sugárzó fájdalomról is szó lehet, amikor a veséből vagy a csípőizületből (netán máshonnan) származik az inger valójában.
2021. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Önvizsgálat után kezdett fájni, amikor azt hittem, hogy valami bajom van és nagyon megijedtem. Lehet, hogy emiatt csak beképzelem a fájdalmat?
2021. jan. 3. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem prosztatagyulladás miatt volt herefájdalmam, oda sugárzott át. Azt nem nézte a doki?

Esetleg nem nyomtad meg túl erősen önvizsgálat közben?

De persze lehet beképzelt, pszichés eredetű is, sok mindenre képes a tudatunk.

2021. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma visszamentem a dokihoz és elküldött ondóvizsgálatra, remélem nem fog örökké fájni.
2021. jan. 5. 19:16
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Hereviszér tud kellemetlen érzést is érzékenységet tapintàsra kivàlltani! Sok férfinak van hereviszere!
2021. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végül mi volt a probléma?
2022. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!