Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó a herezacskóban?

Csomó a herezacskóban?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már 3-4 éve találtam egy csomót a herezacskómban, a jobb herém felett a mellékhere helyén/mellett, nagyjából akkora mint egy borsó, nem nőtt azóta, nem fáj. De valamiért hülye voltam és nem mentem el orvoshoz, amit most már nagyon bánok. Foglaltam már időpontot az urológusnál, csak az a gond, hogy 25 nap múlva megyek. Addig viszont tanulnom kéne, de felemészt a kérdés, hogy rákos vagyok-e, halálfélelmem van és nem tudok tanulni miatta. Szerintetek mennyi az esély arra hogy rák így hogy ennyi év eltelt? (Mindegy hogy mit írtok mindenféleképpen menni fogok orvoshoz, csak szeretném valahogy átvészelni ezt a 25 napot).


Előre is köszönöm a válaszokat és ha lehet ne küldjetek sok bántó kommentet, tudom hogy nagy marhaságot csináltam :/


20/F



2021. jan. 7. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 évet elvoltal vele, akkor meg 25 napot siman kibirsz. Ha megsem, vannak maganrendelesek, hatha ott elobb kapsz idopontot.

En a mellemben ereztem csomokat kb 19 evesen, mentem haziorvoshoz, szinte rogton tovabb kuldott uh-ra, kellett erte fizetni, de 8000 nem nagy osszeg ilyesmiert szerintem. Szerencsere semmi komoly, csak osszealltam a mirigyek.

2021. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha 4 évet el voltál vele, akkor valószínű, hogy nem rossz indulatú daganat. Lehet jó indulatú daganat vagy ciszta. Én elhanyagoltam az önvizsgálatot és nem vettem észre, hogy ahogy neked is a jobb mellékherémnél van egy mogyorónyi kemény duzzanat. Nem fájt, és tisztálkodás közben sem vettem észre, lehet úgy fordult a herém és nem tapintottam ki.


Egyből kértem urológushoz időpontot. Elsőkörben lebaszott, hogy miért nem mentem hamarabb, másodsorban küldött tovább az urológiai klinikára. Kiderült, hogy csiszta és jóindulatú daganat. Múlt hét szerdán műtöttek. Most lábadozok itthon. Nem volt nagy műtét (bő egy óra volt a kórteremből való kitolástól a visszatolásig), plusz egy napot kellett bent feküdnöm megfigyelésen, sikerült a mellékhere eltávolítása nélkül megoldani a daganat és a ciszta eltávolítását. Jövő héten lesz kész a szövettan.


Stresszelni ne stresszelj emiatt, javítani nem fog a helyzeteden, max rontani... Plussz megesz az ideg.

2021. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha daganat lenne, már nem élnél
2021. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!