Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, még szűz..sose voltam nővel semmilyen értelemben..önkielégíteni szoktam magam..és mostanában néha ilyen átlátszó az egész “végeredmény” és elég híg..de van amikor normális..

lehet ez probléma?vagy normális teljesen?


2021. jan. 11. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Attól függ, hogy mennyi spermium termelődött. Ha hosszabb idejig nem önkielégítesz, akkor megnő a sperma szám.
2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de eddig nem volt ilyen vagy nem igazán vettem észre..csak olyan 3 hete kb..meg néha ha a herezacskómhoz nyúlok jobb oldalon tud egy kicsit fájdalmas lenni de nem látok rajta semmit..urológus atvizsgalta a hereimet és nem talált semmit..
2021. jan. 12. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:

A here egy érzékeny dolog. Valószínűleg erősen vagy rossz helyen nyomtad meg. Ne piszkáld és nyomkodd feleslegesen.


Nincs gond sem a spermáddal, sem a golyóiddal, főleg ha orvos is megvizsgálta.

2021. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze értem..az is normális ha erekcional megkeményedik mindkét herém? És a jobb herém van hogy kicsit fáj is..meg nagyon beizzad sokszor..ezek eddig nem nagyon voltak..
2021. jan. 12. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tele van a tartály, ezért fáj. A here közeledve az elélvezéshez egy feljebb húzódik. Ne izgulj, nincs bajod. DOKI is látott.
2021. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és az mennyire okés hogy legutóbb pisiltem és akkor meg azóta is ilyen égő,csípő érzést érzek?ma érzem ezt először komolyabban..eddig ritkán..legutóbb doki azt mondta amikor ez még nem igazán volt hogy lehetséges húgyúti vagy prosztata gyulladás..
2021. jan. 12. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benyeltél egy bakteriális fertőzést, és ezért gyulladás van a szervezetedben. Menj el urológushoz, ő majd megvizsgál, csinál vizelet vizsgálatot is, és ha szükséges akkor ír fel antibiotikumot.
2021. jan. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy voltam már 3 urológusnál..az utolsó mondta ezt a gyulladást amit írtam..az elsőtől kaptam egy vegbelkupot, a másodiktól egy gyulladás csökkentő gyógyszert, a harmadik meg prostamolt írt fel..viszont a második doki elküldött laborra ahol vizeletet is néztek és semmi gyulladást nem mutatott ki az eredmény..tökéletes a lelet szinte..ezért nem értem hogy akkor mi van..
2021. jan. 13. 08:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Írass fel háziorvossal antibiotikumot felfázásra.
2021. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
holnap megyek vissza a házidokihoz az urológiai papírokkal meg a labor leletemmel szval akkor lehet iratok fel..
2021. jan. 13. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!