Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? a jobb herém...

Mi lehet ez? a jobb herém néha fáj különösen tapintásra,nyomásra és sokkal jobban mint a bal..illetve egy ilyen diszkomfort érzetet ad szinte állandóan

Figyelt kérdés
3-4 hete kezdtem el először fájdalmat érezni lágyéki tájon majd sokszor az alhasban..mostanában ott már nem igazán..3 urológusnál jártam ezekkel a fájdalmakkal mindenhol fizikailag megvizsgálták a heréimet illetve ultrahangot csináltak de csak alhas,lágyék,medence és vese tájon..a heréket nem ultrahangozták meg.. sehol se találtak semmit, a verkepem is rendben van. Ha rák lenne vagy hasonló az kiderült volna nem?
2021. jan. 15. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarom a falra festeni az ördögöt, de hadd mondjam el kollégám történetét. Ő egy kisebb ütést kapott az egyik heréjére, nem is vett róla tudomást, de aztán még pár hét múlva is kb ugyanezt érezte mint te, diszkomfort érzet, enyhe fájdalom. Elment orvoshoz és kiderült, hogy a megütött heréje rákos lett. Szerencsére nem terjedt át sehova, és csak azt az egy herét kellett eltávolítani és azóta semmi baja már évek óta és minden jól működik :) Viszont ha késett volna a kivizsgálás vagy a beavatkozás, akkor a betokosodott rákos sejtek szétszóródtak volna az egész testében és úgy ki tudja mi lett volna. A lényeg hogy nem szabad félvállról venni a dolgot és vizsgáltasd ki magad!!
2021. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem de az enyém nem kapott ütést meg semmi..illetve ahogy írtam 3 orvosnál jartam..a harmadik ráadásul magán doki volt..bármi jelet láttak volna a rákra akkor gondolom nem engedtek volna el úgy h kis túlzással semmi bajom..
2021. jan. 16. 07:41
 3/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Valòszinû, hogy hereviszered van! Pròbàlj laza alsònadràgot hordani és laza nadràgot, ami nem nyomja a héréidet!
2021. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Azt mondta a doki, hogy 20-30 éves korban nagyon gyakori, és laza alsonadragot ajánlott ő is. Néha-néha évente előfordul, az elején kb hetente többször.
2021. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez már hetek óta van valamilyen szinten de most a napokban lett erősebb..amint tudok jövőhéten elmegyek egy újabb dokihoz és vlszeg megnézi ultrahanggal is meg minden és majd kiderül
2021. jan. 17. 07:54
 6/10 A kérdező kommentje:
jah és egyébként egy ideje amúgy az onkielegites se olyan..főleg a végeredmény..ami legtöbbször ilyen színtelen és híg..nemtudom ez összefügg e vagy lelki okai vannak vagy mitől lehet
2021. jan. 17. 07:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből nyissz-nyissz lesz!!!
2021. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vicces vagy nagyon..
2021. jan. 19. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Azóta hogy vagy? Mit mondott a doki?

2 napja nekem is érintésre nyomásra érzékeny a jobb herém.

Más tünetem nincs.

30F

2021. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát jobban vagyok nagyjából de néha még fáj..az utolsó doki se talált semmit..
2021. febr. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!