Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van.Szinte...

Fitymaszűkületem van.Szinte egyáltalán nem tudom hátrahúzni a bőrt.Ez mennyire zavarhat szex közbe? Ha megpróbálom hátrahúzni eléggé fáj (Tippeket is kérnék szexhez😅)

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem szextipp kell, hanem orvos, még mielőtt nekilátnál szexelni. És igen, zavaró.
2021. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Metéltesd magad körül:D
2021. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha maga az hogy te finoman hátrahúzod és az fáj, akkor szerinted szex közben mennyire fájna? Plusz megmosni sem tudod rendesen, szóval baktériumforrás is. Menj el urológushoz, ez valószínűleg körülmetélés lesz.
2021. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire zavarhat szex közben? Konkrétan ellehetetleníti, hogy szexelj. Egyrészt a fájdalom miatt, másrészt nincs lány aki így le fog feküdni veled. Félre kell tenni a félelmeket meg a büszkeséget, és minél előbb orvoshoz menni.
2021. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Szex közben csak annyira zavaró, hogy a hímvessző bőre nem termel síkosító váladékot, tehát minden ilyet a nőnemű részről kellene várni, ami nem mindig következik be és akkor nem csúszik megfelelően, sérülést okoz mindkét félnél az erős súrlódás. Te pedig a hüvelyben nem jutsz megfelelő mennyiségű ingerhez és esetleg be sem következik ejakuláció.
2021. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!