Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékem van (a...

Rövid fitymafékem van (a fityma nincs beszűkültülve csak a fék rövid ami miatt izgalmi állapotba nemtudom teljesen hátrahúzni) ?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a műtéteknek és tudom hogy vagy kivágják az egészet vagy elmetszik.

A kérdésem az hogy ezek után mennyire fogok tudni el élvezni (mert ugye a fékbe vannak az idegvégződések)?

Mennyivel lesz másabb az egész? Melyik műtét a jobb?

A maszturbálást fogja befolyásolni?



2021. jan. 27. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fékben vannak az idegvégződések.


Ugyanúgy fogsz élvezni mindent.

2021. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fitymafékben is van bőven idegvégződés, de szerintem nem fogja befolyásolni.
2021. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam, hogy valakinek kiműtötték a fitymafékét és teljesen tönkrement a szexuális élete, alig tud elélvezni...
2021. jan. 27. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, de én olyat olvastam, hogy magában a fékben nincs sok ideg, csak körülötte a bőrben. De ne vedd készpénznek amit irtam.

Szerintem ha megműtenék akkor sem lenne gond, movel gondolj bele, a legtöbb körülmetélt férfi ugyan ugy élvezi a szexet. Pedig nekik általában eltávolitják az egészet. Namármost neked vagy csak átvágnák, vagy ha még el is távolitják az egészet a fitymád még mindig ott lesz és az is teli van idegekkel. Szerintem emiatt ne aggódj. Csináltasd meg, aztán élvezd a szexet! Ha nem rontja el a doki, akkor csak jobb lehet mint most a rövidsége miatt. Ja és olyan orvossal csináltasd aki érti a dolgát!

2021. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!