Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Akinek vérpénisze...

Férfiak! Akinek vérpénisze van, és körülmetélték, annak lankadt, kicsi állapotban se lóg rá semmilyen bőr a makkjára?

Figyelt kérdés
Hamarosan műtétem lesz, és eddig csak olyat olvastam, hogy majd az alsónaci kidörzsöli, stb. EZt húspénisznél még értem is, de vérpénisznél se lóg rá semmi utána?

2021. jan. 31. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Férfiak!!??


Mert nőknek is lehet vagy mi? :D

2021. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Amire te gondolsz az a különbség a részleges és a teljes körülmetélés között. De ez nem attól függ, hogy vér vagy húspéniszed van-e.
2021. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát teljes körülmetélésnél a vérpénisz esetében se fog rálógni semmi a makkra?
2021. jan. 31. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes körülmetélésnél nem.
2021. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
ettől nem kell félni, nem lesz se túlérzékeny, se nem dörzsölődik ki az alsógatyában
2021. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesnel nem marad viszacsuszo bör
2021. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy vér vagy húspéniszed van jelen esetben. Teljes körülmetélés esetén nem fog rálógni semmi.
2021. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
93%
Kicsit fogalomzavar van itt és látszik, hogy nem tapasztalatból mondják az emberek. Engem 3 hete metéltek (TKM) és vérpéniszem van, lankadtan ráfordul ugyanúgy a makkra a bőr. :) Ha van bármi kérdés vagy tanácsra van szükséged írj bátran.
2021. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem szerencsére úgy lett megcsinálva hogy lankadt állapotban sem fedi bőr a makkot, ha feláll akkor meg szépen kifeszül a bőr és nem mozog :)
2021. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szellkriszta ***** válasza:
87%

A páromnak is ilyen "vérkukija" van, hogy nagyon megnő. Mióta meglett neki ez a nyissz-nyissz, nem láttam olyat, hogy rálógna a bőrke a makkjára. Viszont kézzel rá tudom neki húzni, bár nem marad rajta. Még télen se marad ott, pedig akkor a hidegben tényleg kis pirinyó:)

És ha merev, akkor meg csak a makk pereméig tudom neki felhúzni. És azt mondta, hogy ez a "laza" stílusú.

2021. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!