Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sok maszturbáció által...

A sok maszturbáció által csökkent mennyiségű tesztoszteron tini korban visszavethet a fejlődésben?

Figyelt kérdés
a magasságot ez befolyásolhatja?

2021. febr. 8. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Minimális a tesztoszteron csökkenése, illetve ideiglenes is. A maszturbáció jót tesz, hisz pubertás vagy. Biológiailag készen állsz a szexualitás minden formájára.
2021. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
korod? magasságod?
2021. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A farokverés nem fog akkora szintű tesztoszteron csökkenést okozni, hogy az bármiben is észrevehető legyen.
2021. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A maszturbáció nincs érdemi hatással a tesztoszteron szintjére. Ha hatással lenne rá, a rendszeres nemi élet is hormonális problémákat okozna.

Bár a kérdésedből nem derül ki, miért érzed magad lemaradva, de jó eséllyel csak későn érő típus vagy.

2021. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"sok maszturbáció által csökkent mennyiségű tesztoszteron"

már eleve ez hülyeség

persze a neopuritánok ezt terjesztik

de igazából azért maszturbálsz mert magas a tesztoszteron szinted és nem fordítva

a maszturbálás nem vet vissza a fejlődésben, ahogy a járás sem.

érdekes, hogy olyan mozgalom nincs, hogy 30 napig nem járok

a nemi szerveid ugyan olyan testrészed mint a kezed, lábad, nem beszélve a belső mirigyeidről, amiket akkor is használsz ha nem akarod.

2021. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát amíg fejlődésben van a tököd, addig biztosan kisebb marad.


Én 9 évesen már vertem nem is lettek túl nagy golyóim, szóval azért van egy határ ami alatt szerintem nem kéne.


Nemtudom más hogy van vele, de nekem már 6 évesen is állt a répa oviba, és minden kis hugyosbugyi a csodájára járt.


Egyszer be is hívták érte anyámat, hogy mutogatom magam, de nem tehettem róla ha egyszerűen egész délelőtt, vagy ha nem engedtek ki pisilni akkor sátor volt a gatyámba és azt kérdezgették folyamatosan, hogy "az mi?", meg mi van a nadrágomba?

2021. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


Én meghaltam ezen a kommenten hahahaha 😄😂

2021. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!