Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékem van, de a...

Rövid fitymafékem van, de a vírus miatt nem végeznek műtéteket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Általában 2 naponta maszturbálok, de rövid fitymafékkel elég kellemetlen, mert izgalmi állapotban nem tudom teljesen hátrahúzni. Emiatt minden maszturbalasnal után picit bepirosodik, és faj a hugycsövemnél. Lassacskán elkezdett fájni, égetni mostanában amikor vizelek, plusz úgy érzem nem vizelem ki az összeset,valamennyi benntmarad. A másik meg, hogy amikor épp áll fel, akkor fura érzés van a péniszemben, mintha megerőltetné magát ehhez. Enyhén szúró érzés, vagy olyan mint amikor izomlázas valamim.


Nemtudom mitévő legyek, próbálok minél ritkábban maszturbálni de kurvára kanos vagyok mostanában... és szükségem lenne a műtétre szerintem.


Tudtok valamit ajánlani mit kezdjek? A peniszen a pirosodast (a hugycsőnél és a fitymaféknél) hogy tudom ápolni?


17/F



2021. febr. 14. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha maszturbálsz, ne húzd teljesen hátra. Bőven elég, ha a makkodat izgatod, az a legérzékenyebb pont.
2021. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!