Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem maszturbáltam 37...

Ha nem maszturbáltam 37 napig, majd éjszakai magömlésem volt, akkor innentől gyakrabban lesz, vagy kb. 37 nap lehet a következőig is? Mitől függ?

Figyelt kérdés

Az okokat nem firtatnám, nem az a lényeg, hogy kiverem-e, vagy nem, a kérdésre érdekel a válasz szimplán.

Szóval ilyenkor gyakrabban várható?

Korábban még sose volt ilyen, akkor lehet, hogy nem is az önmegtartóztatás miatt történt most, hanem mert még nem volt?


19f



2021. febr. 15. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Az önmegtartóztatás az oka. Semmi köze ahhoz, hogy volt-e már korábban, mivel nem kötelező érvényű, hogy mindenkivel megtörténik.
2021. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

Nagy akaraterőd van, az biztos!

Hát, szerintem ha mondjuk a 20. napban vagy és egy jó csajról álmodsz sokáig, akkor lehet eldurran úgy is :D

23/f

2021. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Siman elvezel boxerban es mellekesen egyeb egeszsegügyi problemak is lesznek.
2021. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez változó, amúgy elég aggasztó, hogy 37 napig kellett rá várni. Valami hormonzavar lehet a háttérben ennyi idősen.
2021. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra sem maszturbálsz nem kell várni újjabb 37 napot. Kb hetente lesz magömlésed spontán. Na de az a kérdés ez kinek jó?
2021. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha kirázom, akkor azután megint 30+ nap kell?
2021. febr. 15. 19:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szeretnéd, hogy megint legyen? Ha az éjszakai után 2-3 napra vered ki egyszer nem kell várni újabb 30 napot.
2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mostmár összezavarodtam. Akkor most megint lesz hamarosan, vagy inkább verjem ki, és akkor lehet megint 30+ nap? Több mint egy hete volt legutóbb.

Miért másabb, ha magamnak intézem, és nem spontán jön? Így is úgy is kiürül. Vagy kevésbé?

2021. febr. 15. 20:48
 9/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"Akkor most megint lesz hamarosan, vagy inkább verjem ki"


Szerintem még a világ legjobb urológusa sem tudná ezt megmondani neked :) Az emberi test nem egy mérnöki szerkezet, nem úgy működik, mint egy óra. Az, hogy mikor lesz újra magömlésed, nagyon sok dologtól függ.


"Miért másabb, ha magamnak intézem, és nem spontán jön?"


Ha magadnak csinálod, az azért élvezetesebb, nem? :D Főleg, ha más csinálja neked. Az meg pláne!


"Így is úgy is kiürül. Vagy kevésbé?"


Érdemes utánaolvasnod, urológusok például tanácsolják a rendszeres magömlést, mert jót tesz a prosztatának. Csökkenti a rák esélyét, növeli a szexuális potenciált időskorban (ha fiatalon többet csinálod, az kihathat az időskorra).

2021. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De ha spontán, ha rásegítéssel történt, de a magömlés az megvolt pár napja.
2021. febr. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!