Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy szex közben...

Miért van az hogy szex közben lelankad?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 19 éves vagyok és eddig 3-szor már elofordult olyan hogy szex közben kb 15 perc után már nem akart állni. Mind a 3 alkalommal reggel történt, úgy hogy előző este 1-szer,vagy akár 2-szer szexeltünk(és akkor semmi gond sem volt soha). Mind a 3 alkalommal úgy történt hogy 15 percig csináltam kb, a vége felé már erősen és gyorsan, és amikor lasabbra váltottam vagy másik pózra akkor már le volt lankadva felkemenyre. Mitől lehet ez? Talán stressztől, vagy szervi hiba?
2021. febr. 20. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert te is csak azért szexelsz mert csak.

Szex az akkor ér valamit ha piszok nagy az ambició és már nem bírsz magaddal és akkor nem fog lelankadni.

Az a baj hogy erőlteted és ami nagyon rossz lesz egy idő után, mert fel se fog állni soha.

Gondolom amit te 2 szexnek nevezel az csak inkább erős reszelés, de nem minőségi szex.

HA normálisan szexel az ember abból a napi egy az bőven elég.

2021. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne egy ilyen oldalon keresgélj, hanem kérdezz meg szakembert. Ha vagy olyan kapcsolatban, akkor nyugodtan a háziorvosodnál kezdhetsz, és vagy már tud megoldást, vagy tovább tud irányítani.


Nem kell megijedni, előfordul mással is, szóval bátran! :)


Egyébként lehet stressztől, de ez egy olyan dolog, mint a "leves azért finom, mert van benne só" meg még ezer másik dolog ;)

2021. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, mert nem éreztem rá késztetést, barátnőm kezdeményezte de nekem nem igazán volt kedvem csak úgy csináltam
2021. febr. 20. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"de nekem nem igazán volt kedvem csak úgy csináltam"


hát ez nem szex...

az igazi szex érzelemből jön, hatalmas vággyal, de ez így tényleg csak reszelés

2021. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a barátnőmbe és erzelembol jön minden, 3-szor volt csak ilyen és nem azért mert nem szeretem, és ez nem csak reszelés. Örömet szerettem volna okozni a barátnőmnek, csak a testem nem kívánta párszor valamiért. Egyébként annyira bírom ezt a sok megmondót itt a gyakorin, mintha tudnátok rólam bármit is...
2021. febr. 20. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell kérdést feltenni. Most azt mondod, hogy nincs semmi baj, mert csak 3-szor volt, de előtte meg itt sírtál, hogy miért lehet vajon.

Csinálj 4 gyereket, te ősheteró

2021. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdésemben is szerepelt hogy 3-szor volt.

Nem értem ehhez az egészhez hogy kapcsolódik a gyerekvállalás és a nemi identitás. De nem is érdekel, inkább valami más elfoglaltságot keress magadnak a gyakorizás helyett mert 1.: érdemi segítséget nem nyujtasz ami az oldal célja lenne, csak mocskolodni jössz fel, 2: a nyomorult életed megtolthetned valami tartalommal ahelyett hogy itt utod el unalmas óraid te senkiházi. A te véleményedre fogok majd adni szerinted? 😂

2021. febr. 20. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az van kedves kérdező, hogy a szex bár nagyon kellemes elfoglaltság, de fizikai munka is. Mielőtt munkába mész egyél, igyál, töltődj fel. Ébredés után gyakorlatilag hosszú órák óta nem ettél, nem ittál, és a csajon sincs smink. Ez a konstelláció sokmindenre magyarázat lehet.
2021. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha este 1-2x szexeltetek, ne csodálkozz, ha reggel már nem bírod annyira. Főleg, ha eröltetted.
2021. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!