Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy szex közben...

Miért van az hogy szex közben lelankad?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 19 éves vagyok és eddig 3-szor már elofordult olyan hogy szex közben kb 15 perc után már nem akart állni. Mind a 3 alkalommal reggel történt, úgy hogy előző este 1-szer,vagy akár 2-szer szexeltünk(és akkor semmi gond sem volt soha). Mind a 3 alkalommal úgy történt hogy 15 percig csináltam kb, a vége felé már erősen és gyorsan, és amikor lasabbra váltottam vagy másik pózra akkor már le volt lankadva felkemenyre. Mitől lehet ez? Talán stressztől, vagy szervi hiba?
febr. 20. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert te is csak azért szexelsz mert csak.

Szex az akkor ér valamit ha piszok nagy az ambició és már nem bírsz magaddal és akkor nem fog lelankadni.

Az a baj hogy erőlteted és ami nagyon rossz lesz egy idő után, mert fel se fog állni soha.

Gondolom amit te 2 szexnek nevezel az csak inkább erős reszelés, de nem minőségi szex.

HA normálisan szexel az ember abból a napi egy az bőven elég.

febr. 20. 13:21
 2/9 MariposaHada ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne egy ilyen oldalon keresgélj, hanem kérdezz meg szakembert. Ha vagy olyan kapcsolatban, akkor nyugodtan a háziorvosodnál kezdhetsz, és vagy már tud megoldást, vagy tovább tud irányítani.

Nem kell megijedni, előfordul mással is, szóval bátran! :)

Egyébként lehet stressztől, de ez egy olyan dolog, mint a "leves azért finom, mert van benne só" meg még ezer másik dolog ;)

febr. 20. 13:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, mert nem éreztem rá késztetést, barátnőm kezdeményezte de nekem nem igazán volt kedvem csak úgy csináltam
febr. 20. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"de nekem nem igazán volt kedvem csak úgy csináltam"

hát ez nem szex...

az igazi szex érzelemből jön, hatalmas vággyal, de ez így tényleg csak reszelés

febr. 20. 13:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a barátnőmbe és erzelembol jön minden, 3-szor volt csak ilyen és nem azért mert nem szeretem, és ez nem csak reszelés. Örömet szerettem volna okozni a barátnőmnek, csak a testem nem kívánta párszor valamiért. Egyébként annyira bírom ezt a sok megmondót itt a gyakorin, mintha tudnátok rólam bármit is...
febr. 20. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell kérdést feltenni. Most azt mondod, hogy nincs semmi baj, mert csak 3-szor volt, de előtte meg itt sírtál, hogy miért lehet vajon.

Csinálj 4 gyereket, te ősheteró

febr. 20. 18:54
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdésemben is szerepelt hogy 3-szor volt.

Nem értem ehhez az egészhez hogy kapcsolódik a gyerekvállalás és a nemi identitás. De nem is érdekel, inkább valami más elfoglaltságot keress magadnak a gyakorizás helyett mert 1.: érdemi segítséget nem nyujtasz ami az oldal célja lenne, csak mocskolodni jössz fel, 2: a nyomorult életed megtolthetned valami tartalommal ahelyett hogy itt utod el unalmas óraid te senkiházi. A te véleményedre fogok majd adni szerinted? 😂

febr. 20. 19:10
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/9 anonim ***** válasza:
Az van kedves kérdező, hogy a szex bár nagyon kellemes elfoglaltság, de fizikai munka is. Mielőtt munkába mész egyél, igyál, töltődj fel. Ébredés után gyakorlatilag hosszú órák óta nem ettél, nem ittál, és a csajon sincs smink. Ez a konstelláció sokmindenre magyarázat lehet.
febr. 21. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha este 1-2x szexeltetek, ne csodálkozz, ha reggel már nem bírod annyira. Főleg, ha eröltetted.
febr. 23. 16:43
Sanytol ferőtlenítők

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!