Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A peniszem tövében egy hajszál...

A peniszem tövében egy hajszálér(feltételezem) folyton folyvást elpattan es olyankor 2 csepp ver kijon belole. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

egy vékony kék piros csikot latok ott a bőrön.(alig lathato tapintani nem lehet semmit).De mindig ugyanott és már vagy tizedjere.

van amikor 4 nap is volt 2 elpattanas kozott.

van eza szokasom hogy elkötöm a tövét onanizálásnál. ez nyilvan feldagasztja az ereket. legeloszor igy tortent meg. (10percnel tovabb nem kotom el nemvagyok retard és amugy vastagitja meg eresebbé teszi mar vagy egy éve csinalom fejlodest lehet latni)

elkötés nelkul nehéz előhozni.



2021. febr. 22. 22:35
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Ne kösd el. Elkötés nélkül is jó kemény tud az lenni.
2021. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkötöd a farkad, miért csodálkozol azon, hogy elpattannak az ereid? Te normális vagy?
2021. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szexuálpszichológus mit mond?
2021. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amugy mielött jönnének a: "higgy magadban valojaban nem kicsi neked nem éri meg, mással kompenzálj" szövegek elmondanám hogy:

megvagyok elégedve és azért csinálom mert izgalmasabb, jobb és közben még valami minimalis vastagodast is okoz eközben. + jobb erekcio mert jobban kell dolgoznia az ereknek meg a szivnek hogy pumpálja a vért.

és ha ez nem mulik el vagy rosszabbodik akkor simán elhagyom ezta szokást. csak kivancsi vagyok ezmiez és másnak volt e hasonlo és hogy megijedjek e.

2021. febr. 22. 22:43
 5/8 A kérdező kommentje:

2/4 azért mert kikéne birnia és bírta is.

3/4 deviáns fasznak diagnosztizálna.

2021. febr. 22. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy a véráram ideiglenes megszüntetése hogy okozhat erősebb erekciót? Oké, hogy megnő a vérnyomás, de az ereken mikrorepedések keletkezhetnek, amelyek tovább repedhetnek, elpattanhatnak. Vagy csak én nem értem ezt a technikát?
2021. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6 mert nem teljes megszüntetésről van szó. a mikrorepedések azok a belső szövetekben is keletkeznek és ezért jár minimális vastagodással honapok alatt. az erekción hogy miért segit fentebb leirtam.


most ez valszeg ilyen hajszálerek találkozásánál van és az az érdekes kérdés hogy ez igy megszünik-e vajon. megölöm vagy megerositem az összes hajszáleret és akkor kész vagy ez hülyeség lehet. amugy az a szerencse hogy a nagyobb ereket lehetetlen szétdurrantani ezért élek még. van egy véges nyomás amit tudsz produkálni.

2021. febr. 22. 22:56
 8/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"a mikrorepedések azok a belső szövetekben is keletkeznek és ezért jár minimális vastagodással"


Jahh, aztán majd csodálkozol, ha 50 évesen nem fog felállni a bréd az ilyen mikrorepedések miatt, míg más akár 70 évesen is vígan használja. De csináld csak nyugodtan.

2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!