Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óvszer használat után bekövetk...

Óvszer használat után bekövetkező átmeneti (1-5 nap) vizelettartási probléma összefüggésbe hozható a szoros óvszerrel? Javítható ez az állapot valahogyan?

Figyelt kérdés

Néhány hete egy újfajta szoros óvszert használtam és után erős, tompa fájdalmat éreztem belül a bal oldalsó herémtől kicsit felfelé. Ezt követően alakult ki vizelettartási probléma, ami egy hétig tartott legalább és elvileg szabánlevélt tartalmazó készítményekre, vagy önmagától elmúlt.

Sajnos a régen bevált óvszertől is vissza-vissza tér a vizelettartási probléma, nem csip csak érzem azt 1-3 napig, hogy nehezebben tartja a vizeletet a húgyhólyagom. Voltam urológusnál, de ő azt mondta, hogy lehet allergia is az új óvszerre, de kb. én adtam a szájába a diagnózist. :(

Maszturbáció után nincs ekkora vizelettartási probléma. Lehet a szoros óvszer az oka úgy hogy megerőltette a záróizmokat esetleg meg is sérülhettek?



2021. febr. 23. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet el kellene menned háziorvoshoz újra, elmondani hogy eddig kinél jártál és hogy azóta is tart a probléma. Ő tudni fogja hogy mit kellene még vizsgálni és továbbküld a megfelelő helyre, ha azóta sem múlt el.
2021. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi köze nincs hozzá. A vizelettartási gond oka a húgyhólyagban keresendő első körben, utána prosztata.


Az óvszer egyikhez sem ér hozzá, és befolyással rá, mivel a hengeres testre, szóval magára a péniszre húzod fel.

2021. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bakteriális vagy vírusos fertőzést nyeltél be, és ez okozza a gondot. Urológus vizeletvizsgálattal egybekötve.

2-es voltam.

2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az urológián megvizsgálták a vizeletem, negatív lett, de javasolt újból elmenni?
2021. febr. 23. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, javasolt. És ultrahanggal nézesd meg a hólyagot és a prosztatát is.
2021. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már ultrahangozott is, de csak elölről, a végbelemen belül semmit nem csinált. Szerintem egy másik urológushoz megyek, szerencsémre van lehetőség rá.
2021. febr. 23. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!