Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here és ágyék körüli fájdalom...

Here és ágyék körüli fájdalom 2-3 szex/maszturbálás mentes nap után?

Figyelt kérdés

Elég régóta jelentkezik nálam egy jellegzetes here illetve ágyék körüli fájdalom, ha nem ürül ki a puttony 3 napon belül. Ez az a tipikus fájdalom, amit minden férfi ismer. Legtöbbször akkor jön elő, amikor hangulatba kerülsz a leányzóval, de végül nem lesz szex a végén és haza kell kullogni a bitnag nehézzé vált, fájdalmat sugárzó golyókkal. Ez a fájdalom jön elő nálam általában 3 szex/maszturbálás mentes nap után.

Ha eldurrantom a patront utána nem sokkal el is múlik.

Nyilván vannak maganyos/nyugodtabb idszőszakaim és főleg olyankor jelent gondot, hogy figyeljek a bűvös 3 napos szabályra még akkor is, ha nem kívánom a durrantást.

Van, akinek ez ismerős dolog? Vagy egyedül vagyok ezzel és dokihoz kéne mennem?

23 éves férfi vagyok.



2021. febr. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem nem volt még ilyen, pedig van hogy kimaradnak napok.
2021. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lényegében a "vőlegény betegség" népies megnevezéssel illetett állapot, amikor a megfeszült állapotban levő altesti izmok feszülése nem oldódik, a mirigyek fala feszül a felhalmozódott váladéktól.
2021. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a 3 nap elég rövid időtartam ahhoz, hogy ilyen jelentkezzen. Főleg ha nem is kívánod.
2021. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is az böki a csőröm, hogy ilyen rövid időközönként jelenik meg. Amugy meg természetesnek gondolom csak nem 3 naponta. Ezért merült fel bennem a doki gondolata.
2021. febr. 24. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem árthat, ha felkeresel egy orvost és rádnéz, én elmennék.
2021. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már nekem is ilyen jópárszor :D
2021. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!