Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mi családunkban genetikailag...

A mi családunkban genetikailag kicsi a pénisz és andriolra gondoltam mert azt írja fiatal fiúknál a nemi érés felgyorsulása és a hímvesző megnagyobbodása mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
"Fiatal fiúgyermekek kezelésekor gondos orvosi felügyelet szükséges, mert a tesztoszteron felgyorsíthatja a nemi érést és növekedési zavarokat okozhat. Idős férfiak kezelésekor hasonló óvintézkedések szükségesek, mert a férfi nemi hormon dülmirigy-megnagyobbodást okozhat."
2010. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarul, működik, igen. Jó merev lesz folyton, csak úgy dagad a gatyád majd. Aztán a tesztólöket meg majd szépen leállítja a növekedést. Ez azért lesz jó, mert soha nem leszel magasabb, viszont a magasságodhoz képest a péniszed mérete még sokkal nagyobbna fog tűnni. Hajj, de jó lesz, ugye?
2010. aug. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
182 magas vagyok
2010. aug. 19. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Az más, bocsánat :)

Azért ne hidd, hogy az andriol csak úgy simán használható. Mindenképpen beszélj róla orvossal. Az andriol ráadásul KÚRA, ezzel óvatosan bánj, nem biztos, hogy kell ez neked. Vagyis nem biztos, hogy kell neked bármi ilyen, ami gyógyszer, a helyedben még futnék ezzel pár kört, mielőtt elkezd a hátad szőrös lenni, miközben kopaszodni kezdesz.

2010. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Pseudopubertás praecoxot idéz elő, ami a korai "érés". Ez sok veszéllyel járhat, ha azt nem is számojluk, hogy hamarabb fogsz kopaszodni, mély lesz a hangod stb... Nem mindeni szereti feltétlenül a nagy péniszt.

Üdv.:

dr Dav

2010. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj már gondot a méretedből. Én világ életemben sikító frászt kaptam a nagyobb méretű férfiaktól még az állítólagos normál méret is fájt ..sajnos odáig fajult a dolog, hogy már a második mondatom az volt amikor megismerkedtem valakivel, hogy mekkora a farka..azt hitték akkora ribi vagyok, hogy azért kérdezem pedig nem..csak tudni akartam van -e értelme tovább folytatni az ismerkedést..szerencsére kis péniszű volt az első férjem is és a második is az. Nekem tökéletes gyönyört nyújt..úgy látszik minden nőnek más a mérete.
2010. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!