Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szőrös a kézfejem?

Miért szőrös a kézfejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (26/F)


Nem nagyon szoktam magam elemezni, mondhatni semennyire, de most lámpafénynél feltűnt, hogy szőrős a kézfejem.

Nem olyan szembetűnően hardcore módon, de azért szőrös.


Ez másnál is van? Vagy, ez valami egészségügyi probléma?

Bocsi, ha kicsit bugyuta kérdés, de néha néha látom, hogy itt tudnak/tudtok építő jellegű válaszokat is adni, esetlegesen tapasztalatokat megosztani, aminek örülnék, és amit előre is köszönök (ha kapok). :D



2021. febr. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is az, csak világosbarna, így nem látni. Szerintem elég menő a szőrös kézfej (nohomo).
2021. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj én tokától bokáig mindenhol szőrös vagyok. Ez nem betegség, csak egy állapot 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nő szőr a kézfején...
2021. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is úgy menő, főleg órával, és tetoválásokkal, csak először furcsa volt, mert tényleg sose figyeltem meg fényben, és nem tudtam hová tenni. :D


Köszi srácok!!

2021. febr. 25. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 2 testrészeden nem nő szőr, mint ahogy a nőknek sem a tenyereden és a talpadon, mindenhol másutt normális.
2021. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szexi a szőrös alkar és az enyhén szőrös kézfej.
2021. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális: genetikailag meghatározott adottság.
2021. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!