Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny fityma?

Túl érzékeny fityma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, kb. 10 éve átestem egy fitymafék műtéten. (talán Frenuloplasty a neve) Mivel nem igazán érdekelt az egész, nem húztam hátra a fiytmámat kb 9 évig és most irtó érzékeny, eleinte a makkom is érzékeny volt, de az már sokkal jobb. Azon a részen, ahol a fitymafékem volt pedig még mindig nagyon érzékeny és nem igazán értem el haladást. Síkosító használata esetén nem is érzem, máskülönben szinte kibírhatatlan ha érintkezik valamivel. (nem hátrahúzott állapotban ugyncsak nem érzékeny)

Szóval a kérdésem az lenne létezik-e valamilyen krém/egyéb gyógyszer amely hosszútávon segítene az érzékenység csillapításban. Begyulladva nincsen, illetve talán a normálisnál szárazabb a bőröm ezen a környéken.

Köszönöm!



2021. febr. 28. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
9 évig nem húztad hátra a fitymád?🤦‍♂️ Basszus, mennyi túró volt alatta? Mosni nem szoktad?
2021. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem is maszturbáltál? Mondjuk lehet azt anélkül is, jogos, de azért a higiéniára nem árt odafigyelni. Egyébként idővel hozzászokik, csak terhelned kell. Pár hónap és jobb lesz.
2021. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!