Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan mennyire...

Korulmeteles utan mennyire normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Februar 26-an korulmetelest hajtottak rajtam vegre. Mivel mar egyszer volt reszleges korulmetelesem, ezert ez volt az egyetlen megoldas hogy ne legyen vele tobbet gondom. Az egyik kerdesem, az mennyire normalis hogy masnapra a varras korul elegge feldagadt, nem faj feltunoen csak ha hozzaerek akkor erzem, de egyaltalan nem kibirhatatlan. Ott ahova az injekciokat kaptam kekes foltok alakultak ki. A masik kerdesem, ami inkabb aggaszt, hogy a fék alatt, két varrás között kialakult egy kisebb "holyag" amiben szerintem vér van. Ez sem fáj, de ha hozzáérek nagyon kellemetlen. Igazabol ez aggaszt a legjobban most. Orvost nem ertem meg el, mivel rengeteg mutetje van. Egyenlore megkerdezem itt, olyan emberek segitseget kerem akik már atestek ezen, es van rola tapasztalata. Valamint egy utolso kerdes. Marha erzekeny a makkom, valami praktika amivel lehet szoktatni a gatyához?

Elore is koszonom.

22/F



2021. márc. 1. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján normális. A dagadás ellen jegelést tudsz alkalmazni, a vérömleny pedig pár nap alatt felszívódik.
2021. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzékenységgel pedig sajnos nem tudsz mit kezdeni, fokozatosan elmúlik majd. Lehet hámlani is fog párszor mire megerösödik a bör rajta.
2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
normalis,gézlapot tegyél az also es a makk közé,,muti meg képen milyen lett
2021. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Normalis dolog, amit irtal. Kitartast
2021. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Így 10 nappal késöbb most milyen? Javult a helyzet, remélem igen!
2021. márc. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!