Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi vagyok, otthon ülve...

Férfi vagyok, otthon ülve vizelek (higiénikusabbnak, tisztábbnak, ... tartom), azonban mikor végzek, kirázom majd felállok és mindig úgy érzem, hogy maradt még pár csepp. Más is így van vele ? Normális ez ?

Figyelt kérdés
És valóban marad is, utána szépen meg kell törölni a végét. Valami prosztatás probléma lehet ez, vagy tök normális ? 30/f

2021. márc. 6. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Normális, mivel a húgycső üreges, így bent megmaradhat pár csepp.
2021. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Nem különösebben abnormális,vagy rendellenes. Csak praktikus. Nem akarod össze hgyálni magad,ennyi.
2021. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Állva jobban működik a gravitáció, s szerintem több kézmosással higiénikusabb is.

Tapasztalatból mondom mert korábban valaki tanácsára többször kipróbáltam.

2021. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

A férfiak úgy lettek "legyártva" az evolúció által, hogy állva vizeljenek.

Csak a házisárkányok által kikényszerített anyámasszony katonái pisikélnek csücsülve.

2021. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Minden normális férfi a mosdóba pisil és ott le is tudja öblíteni utána.
2021. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha a nők a szaros bugyijaikat is a mosdóban áztatják ki, akkor nem lehet kifogásuk az ellen sem ha a párjuk vizelésre használja a mosdót.

(Hiszen csak őket kíméli.)

2021. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Én is a mosdóba pisilek, mivel nincs piszoár egyelőre.
2021. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel mindenki így van. Néha azt veszem észre mi után befejezem hogy megtörőljem kezd úgy csöpögő mintha rendesen húgyoznék. De ez pont azért van ami 1-es írt.
2021. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A vizelés végén várni kell néhány másodpercet, ekkor a hólyag izom még kap egy újabb kisebb összehúzó ingert. Utána rá lehet még feszíteni egy picit a záróizommal, és - jó esetben - kijön minden csepp.
2021. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%
És is férfi létemre ülve vizelek, szerintem is higiénikusabb
2021. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!