Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi volt a megoldás a merevedés...

Mi volt a megoldás a merevedési problémára? Leírásban a többi.

Figyelt kérdés
Pár hete szenvedek merevedési problémában. Az inger megvan hozzá, de nem olyan erős a merevedésem, mint eddig volt. Több éve párkapcsolatban élek, de nem volt eddig ilyen problémám. 24 éves vagyok. Az életem jelenleg stresszes, és én laikusként ennek tudom be, hogy míg ez az időszak nem fog lezárulni, addig meg kell küzdenem ezzel a problémával. Az érdekelne, hogy akinek volt ilyen jellegű problémája, azoknak mik voltak a tapasztalatok, illetve mik segítették át ezen az időszakon, hogy minden a rendes kerékvágásban menjen, gondolok itt valami kezelésre, életmód változtatásra, időszakos gyógyszeres kezelésre, szinte bármire.

2021. márc. 9. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha stressz okozza, akkor annak a kiváltó okát kell megszüntetni. Amennyiben nem tudod, szedhetsz gyógynövényes nyugtatót, magnéziumot, vezesd le a feszültséget pl sporttal, és természetesen a legfontosabb, hogy mentálisan ki tudja kapcsolni.
2021. márc. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Nincs igazi 100%-os megoldása ami mindenkinél működik, csak próbálkozni lehet eltérő dolgokkal és aztán hátha....szedhetsz pycenogenolt, teljesen természetes, fenyőfa kivonat, állítólag erősíti a képességet az erekcióra.
2021. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!