Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen alsó gatyát viseltek?

Milyen alsó gatyát viseltek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy a péniszem az alsó gatyába ide- oda mozog,kb fél éve, előtte nem volt semmi gond vele mert szerintem későn érö tipus vagyok,de az utóbbi fél évben legalább a hároszorosa lett, mint volt, a szoros alsókat meg nem tudom hordani. A haverom szerint majd megszokom, de mikor? valakinek áthidaló javaslata? 16F
2021. márc. 11. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a haverodnak, meg fogod szokni. De ha nagyon zavar, akkor próbáld meg a feszesebb (sportoláshoz is alkalmas) boxert!
2021. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság már nagyon sokan így én is passzos boxert hordok. De csak is olyat aminek van kiképezve a nemi szervemnek elég hely, hogy a csomagnak kényelmes legyen, máshol meg a testhez tapadjon. De azért néha, főleg nyáron szeretek laza boxert is hordani.
2021. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis csak egy kicsit szorosabbat vegyél fel amiben nem lötyög.
2021. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális, hozzád passzoló méretű passzos boxert vegyél. Én is azt hordok. A helyén tartja a dolgokat, nem lötyög, de nem is szorítja el.
2021. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán tavaly összel vettem megamnak pár tapadós boxert télire, de elötte végig fecskét hordtam. Szeretem mind a kettőt és valszeg a meleg miatt nyáron visszatérek majd a fecskéhez.

Ha boxer akkor a tapadósat ajánlom, egyébként pedig szerintem a fecske tart a legkobban. 30/F

2021. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, szerintem a fecske az szexi, bár sajnos Magyarországon kevesen veszik fel a strandon is
2021. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os: Strandra én is inkább az ilyen rövidnadrág félét szeretem. Viszont alsonemüként kb egész életemben azt hordtam. Egy két alkalom volt csak hogy boxerre véltottam, de mindig zavart hogy össze vissza csuszkál benne. Persze azt mondják hogy mivel lazább, egészségesebb is a boxer, csak épp nekem nem igazán volt kényelmes. Most ez a tapadós boxer bejön, de ahogy észrevettem több mosás után azért ez is elkezd nyúlni, lazulni
2021. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
én nem hordok alsógatyát. nekem így a legkényelmesebb :)
2021. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én boxert hordok, feszesebbet.

Nekem is mostansag eleg sokat nott, de en megszoktam hogy tobbet ficankol mint elott.


16F

2021. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben a feszülőset hordtam, rá szoktam nyáron pl nem is hordok így alapból meg szokodt lett hogy szabadon lazán leng, el gondolkodtam ha boxer alsóról van szó akkor a hagyományos laza lengős boxer az az igazi Boxer, de nyilván ezt mindenki úgy gondolja ami neki jó, számomra gyerekoromba fecske után a feszülős boxer nem tapasztaltam különbséget sőt zavart is száras még akkor combomra is rá feszül, én ezért vagyok ezzel a véleményel boxer az a laza rövid gatya szerű, strandon is rövid gatya fürdő gatya, ott pl nem feltétlen jó nekem ha laza sokszor gondba voltam hogy mi lenne a megfelelő, és így a megoldás az lett farmernak a szárai le lett vágva boxer alsó méretűre azt használom fürdő gatyának.
2021. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!