Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a fitymaszűkület nem okoz...

Ha a fitymaszűkület nem okoz problémát a higiénia fenntartásában, illetve a szexuális kapcsolatokban, érdemes megműttetni?

Figyelt kérdés
Valahogy nem szeretném megműttetni, így szoktam meg, illetve problémákat sem okoz. Az orvos azt mondta, hogy nem szükséges, ha nem szeretném, de okozhat szexbaleseteket. Ezzel tisztában is vagyok, de eddig nem volt probléma az óvszerhasználat miatt. Eddigi barátnőim elfogadták, sőt szerették, de nyilván nem ez a megszokott. Lényegében a társadalmi elfogadás az, ami érdekel.
2021. márc. 11. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt nem itt kellene feltenned. Mérmint ha neked nem okoz eü problémát akkor ennyi. A társadalmi elfogadás meg jo kérdés. Szerintem ugy is a partneredtöl függ, ha neki nem gond akkor akkor nem ha igen akkor igen, de ezt addig ugy se fogod tudni amig meg nem mondod vagy meg nem látja.
2021. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaja, kozben rajottem, hogy inkabb egy masik kategoriaban kellett volna feltennem. A jelenlegi baratnomnek nem okoz problemat, de nem vagyok tul lojalis a parkapcsolatokban, szoval ezert erdekelne masok velemenye is. Koszi!
2021. márc. 11. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az óvszer használat nem igazán jó összehasonlítási alap, az óvszerek ma már szilikonos síkosítót tartalmaznak, tehát kisebb a szerepe a járulékos mirigyek által termelt, természetes síkosítást biztosító mirigyváladékoknak. Óvszerhasználat nélkül azonban mindkét fél járulékos mirigyeinek megfelelő mennyiségű mirigyváladékot kell termelnie ahhoz, hogy a pénisz testét fedő elszarusodó laphám ne súrlódjon a vagina falához. Fitymaszűkület esetén kevesebb természetes síkosító váladék kerül ki a péniszből.
2021. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, azt azért meg kell említenem, hogy nem túl átlagos, mindennapos a szexuális életünk. Maga a behatolás nem egy hagyomány nálunk. Óvszer nélkül szerintem gondot okozna.
2021. márc. 11. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok: Hát akkor viszont mégsem annyira jó a helyzeted. Plusz az jjtot még eszembe hogy késöbb a gyerekvállalásnál is gondot okozhat, még ha maga a behatolás és a szex megy is.
2021. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetes óvszer. :D
2021. márc. 11. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel óvszer nélkül gondot okozna, így igen, érdemes lenne megműteni.
2021. márc. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!