Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért tenné bárki is ilyet? M...

Miért tenné bárki is ilyet? Miért tartaná szabadon a makkját, ha van fitymája?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 14. 13:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Miért ne. Próbáld ki:)
2021. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon jól elvagyok úgy hogy rajta van a fityma. Annak pont ott a helye 🤷‍♂️
2021. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is jobban szeretem, ha szabadon van. Viszont egyes esetekben, különösen vérpénisznél szinte lehetetlen hátrahúzva tartani, folyton visszacsúszik. Ezért döntöttem pár éve a körülmetélés mellett, és nem bántam meg.
2021. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1: te kipróbálnád?
2021. márc. 14. 14:15
 5/12 A kérdező kommentje:

A makk ugyanannyira érzéketlenné válik, mint a metélt péniszen.

Annyival jobb ez, hogy itt megmarad érző részeként a fityma.

Viszont összességében ugyanúgy csökken az érzéketlenség

2021. márc. 14. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A metélt péniszen nem válik érzéketlenné a makk. Remekül megvan a sajátom is.
2021. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező csak úgy őszintén. Neked a makkod vagy a fitymád szopják? Te a fitymáddal vagy a lakossal dugsz? Mert ha igen akkor valami nem okés.
2021. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7: barátnőm szereti berúgni a nyelvét a makkom és a fitymám közé, szóval igen az is részt vesz az orális szexben

A fityma is kap ingereket a punciban...

2021. márc. 14. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Olvastam arról hogy egyeseknél ez segített megszabadulni bizonyos megbetegedésektől. Ugyanis a gombák/baktériumok könnyebben szaporodnak a fityma alatt ha már elkapta az ember, mint ha az hátra van húzva. Olyat is olvastam hogy egyes esetekben gézlapot is szoktak a fityma és a makk közé helyezni, viszont a folyamatos hátrahuzással ez nem szükséges. A másik dolog ami miatt egyesek ehhez folyamodnak az az ha extrém módon érzékeny a makkjuk és ez korai magömléshez vezet. Ilyenkor ez segít az érzékenységből valamennyit elvenni. Van egy külföldi fórum ahol nagyon sokan, különböző korosztályból megosszák egymással erröl a tapasztalataikat, hogy ki miért és mikor kezdte el ezt.
2021. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8: bedugni, nem berúgni. Autocorrect azt hitte okosabb, mint én...
2021. márc. 14. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!