Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem támogatott a körülme...

Miért nem támogatott a körülmetélés Magyarországon, annyira, mint Észak-Európában, Nyugat-Európában vagy mint Észak-Amerikában, ha szinte csak előnye van?

Figyelt kérdés

[link]

Például ezen az oldalon is írnak az előnyeiről. Igazából hátránya szerintem nincs is. Igaz én nem vagyok metélt, de szívesen megcsináltatnám. Már régóta hátrahúzva tartom a fitymám és fedetlenül hordom a makkom és nagyon jóérzés, férfiasnak érzem én is és ebben egyetért velem a legtöbb lány is. Az eddigi hölgyeknek, akikkel párkapcsolatban voltunk (nagy részükben fiatalabbak), nagyon tetszett és esztétikusnak találták. Nem okoznak gondot számomra a gombás, bakteriális és vírusos fertőzések sem. Akit körülmetélnek, annak a fitymaszűkület sem okoz gondot soha többé. Higéniai okokból is nagyon előnyös, mivel sokkal tisztább így. A szex sokkal élvezetesebb és közvetlenebb érzés, nem egy felesleges bőrdarabban, hanem a barátnőm puncijában vagyok és az izgat és közvetlen a makkom, a koronaárkom valamint a belső fitymám izgatja. Nem marad alatta WC-zés után és nem is izzad be, így nem lesz büdös. Miért nem támogatják jobban, ha igazából nincs is hátránya?



2021. márc. 19. 20:40
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Egyébként a szexhez még annyit, hogy a barátnőm is jobban élvezi, mert hosszabb (tovább bírom, de sokkal intenzívebb), illetve a makkom is nagyobb lett valamivel. A párom, norvég, de vannak magyar rokonai is és mondta, hogy az északi fiúk többsége körül van metélve.
2021. márc. 19. 20:44
 2/54 anonim ***** válasza:
92%

Higiéniai okokból nincs gondja a metéletlennek sem, ha megfelelően és rendszeresen tisztálkodik.

A metéltek meg állítólag kevesebb ingert éreznek, nehezen mennek el.

Szerintem nem véletlenül van az ott, védelmi funkciót lát el.

Nekem csak egyszer volt dolgom metélt pasival, de nagyon furának találtam és idegenkedtem tőle.

Nem is nagyon tudtam vele mit kezdeni, ha őszinte akarok lenni.

2021. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
A férfinak/fiúnak sokkal élvezetesebb, ha jó a metélés. Nekem is jobb a szex így, hogy van fitymám, de el van rejtve.
2021. márc. 19. 20:52
 4/54 anonim ***** válasza:
84%
#2-es nekem is hasonló élményem volt. Én meleg srác vagyok, de nekem is csak egyszer volt dolgom metélt sráccal, és én is nehezen tudtam vele mit kezdeni. Azért az más, ha valaki visszahúzva hordja, mint ha egyáltalán nem lenne ott semmi. Ráadásul a fityma az egyik legérzékenyebb pontja a pénisznek, úgyhogy kár lemondani róla.
2021. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A fityma semmivel sem érzékenyebb, mint bármi más, viszont vannak nála sokkal érzékenyebb területek is. Egy jó metélésnél hagynak a belső fitymából, úgy, hogy azt szorosan hátravarrják és így nem marad ott semmi zavaró, lafogó dolog. A szex így sokkal élvezetesebb. Melegeknél azért más, fitymásan is...
2021. márc. 19. 20:59
 6/54 anonim ***** válasza:
89%
Azért számomra megnyugtató hogy ezek szerint nem én vagyok extrém béna, mert még egy férfi sem tud nagyon mit kezdeni egy metélt férfival :)
2021. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha neked élvezetesebb, akkor metéltesd körül magad. De tényleg, van már elég tapasztalatod vele, úgy is hordod már egy ideje, igazából nem fog meglepetés érni. Viszont én is tudom rajtam mi az érzékeny, és a fityma bizony határozottan oda tartozik. Persze, van ennél is érzékenyebb, de atttól még határozottan ez az egyik legérzékenyebb.


Az pedig, hogy csak előnyei vannak, hát nem tudom. A makkod biztos hogy veszített így az érzékenységéből, ha pedig normálisan tisztálkodsz, akkor egyébként sem kéne szaga legyen, szóval ezt nem nevezném kifejezetten előnynek. Nem sivatagban élünk már, mint a zsidók anno mikor kitalálták ezt

2021. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
A makk például sokkal érzékenyebb, a külső fityma csak annyira, mint bármely másik bőr. Ez pedig nem a zsidóságtól ered és igazából annyi köze van hozzá, mint a kereszténységnek a házassághoz. Nagy szertartás a keresztényeknek, de más vallású vagy ateista is házasodhat, csak más keretek között. Amúgy itt lehet, hogy előnyös is, mert az orvosinak szebb az eredménye. Nekem, mint említettem a barátnőm norvég és mint említettem, ott is a legtöbb fiú metélt. Az pedig hülyeség, hogy ha rendesen tisztálkodok, nem lesz szaga... Senki nem mossam meg, minden egyes WC-zés után és még többször, mivel akárhogyan is, de beizzad, sok szmegma termelődik, beizzad és lesz szaga...
2021. márc. 19. 21:16
 9/54 A kérdező kommentje:
Amúgy a makkot kell így izgatni, lehet cirógatni a belső fitymát és lehet akadály nélkül az egészet kényeztetni.
2021. márc. 19. 21:18
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem zsidók, hanem úgy általában sivatagi népek. Ez tőlük ered.


És már elnézést, én sem mosom meg minden WC-zés után, de egy kis darab papírral mindig megtörlöm. 30 év alatt még egyszer sem fordult elő hogy büdös lett volna, pláne nem lett "túrós". Ez csak igényesség kérdése, úgyhogy ennyit erről

2021. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!