Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minoxidilt lehet hasznos...

Minoxidilt lehet hasznos szakállra is?

Figyelt kérdés

Na most, én azt olvastam, hogy ez egy hajnövesztő szer vegyülete, amire esküdöznek jópáran, hogy szakállra is jó, mert ez hűdeha szembemegy a genetikával. :D


Megmondom őszintén, én genetika párti vagyok, de egy minimális szőrzet hiányzik oldalról, és érdekelne, hogyha esetlegesen megrendelem, lehet némi haszna is az adott felület felsűrűsítésére?


Tapasztalatok, és vélemények egyaránt érdekel, mert a téma is szerintem köztünk férfiak közt egy egész jó beszélgetést kezdeményezhet, legalább is szerintem. :D


Előre is köszi!



2021. márc. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tudomanyos alapja. A szorzet teljesen mas, mint a haj.
2021. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valahol nincs szőr, akkor oda kenhetsz amit akarsz, nem fog szőrtüsző teremni ott
2021. márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy év alatt szinte teljesen betöltötte az arcomat, ne hallgass a fentebbiekre. Nem csak a genetikán múlik, ha csak azon múlna, már akkora szakállam lenne, mint a Mikulásnak. Életmód, táplálkozás, millió tényezője van, ahol vannak szőrtüszők (márpedig szinte mindenhol vannak, ahol nem erősödött meg, ott is), ott meg tudod vele növeszteni. És igenis, van tudományos alapja, a pontos hatásmechanizmusa az, ami nem ismert. Lokálisan vérbőséget okoz, és káliumcsatornákat nyit (de ez már molekuláris sejtbiológia).

Ha bírja az oldóanyagot az arcod, és nem tapasztalsz szívdobogást, nyugodtan próbáld ki hosszabb távon, akár dermarollerrel kiegészítve.

2021. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Persze nem ajánlás képpen írom. Jócskán a húszas éveim második felében kezdtem el használni és működött. Enyhén szárította az alkoholos oldat miatt a bőrömet de használtam mellé hidratáló krémet is így ezt a részét kiküszöböltem. Szakálla használtam a 6 flakonos változatot. Elején betartva a napi két adagot ( habár picit kevesebb mennyiséget mint a javasolt ) aztán amikor már kezdett hatása lenni 1-2 hónap múlva átálltam a napi egyre és inkább használtam hosszabb távon. A féléves adagot így közel egy évig használtam. Abbahagyás után nem sok változást vettem észre azóta se pedig ez már lassan két éve volt. Szakálla használtam. Már ami anno nem igen volt rajtam.
2021. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!