Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúllengésre mit ajánlana...

Fitymatúllengésre mit ajánlanak vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Hosszú a fitymám, szűkület nincs, de zavar, mert folyton gombás, nem lehet rendesen tisztítani, nem esztétikus, nem higénikus/tiszta és igazából mindenben hátráltat.

2021. márc. 21. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Körülmeteles
2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Körül kell metéltetni ilyenkor? És teljes szükséges vagy részleges? Biztos, hogy ez a legjobb és legelőnyösebb megoldás?
2021. márc. 21. 18:35
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Körülmetélés.
2021. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül kell körülmetélni. Próbáld esetleg hátrahúzva tartani, hogy a makkod szabadon legyen. Illetve ha rendszeresen mosod melegvizzel, szappannal akár naponta 2x 3x is, akkor nem hiszem hogy gond lesz.

Az esztétikai szempont az más. Szerintem van akit nem zavar, sőt kimondottan tetszik neki. Nekem pl. nagyon bejön. (Igen, meleg vagyok.)

Ha semmiképpen nem tudod elfogadni magadon, akkor viszont tényleg marad a nyisz-nyisz.

2021. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De a heteróknak nem tetszik a hosszú fityma. És milyen metélés kellene erre? Elég a részleges vagy teljes? Biztos, hogy ez a legelőnyösebb megoldás?
2021. márc. 21. 18:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg a lányok is azt mondják, hogy kevésbé esztétikus, az, ha ott elől lelóg.
2021. márc. 21. 18:51
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt elfogadom, hogy esetleg zavar a hosszú fityma. Ha nincs szűkületed nem lehet gond a tisztántartás. Ha vizeléskor hátrahúzod, és ha végeztél megtörlöd akkor akár elég lehet a napi egyszeri alapos mosás. Ha úgy érzed nem elég és ha van rá lehetőség megmosod többször. Egyébként hány éves vagy? Élsz szexuális életet? Csak a leírtak miatt ne metéltesd!
2021. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj a körülmetélés, de az a legegyszerűbb.


Ha nem akarsz ilyen drasztikus megoldást, akkor pedig nagyobb figyelmet kell szánnod a tisztán tartásra. Nem elég az esti zuhanykor megmosni. Ha nem szoktál rá eddig, akkor kezd el vizelés után megtörölni egy darab WC papírral vagy nedves törlőkendővel megtisztítani, hogy tiszta és száraz legyen. A gombára pedig keress valami vénynélküli krémet, ha eddig nem tetted meg.

2021. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És erre milyen körülmetélés ajánlott, teljes vagy részleges? Férfias egyáltalán a metélt farok? Eléggé nehézkes így tisztítani, mert mindig nagyon büdös estére, mindig nagyon beizzad, a WC után mindig ott marad a fityma alatt és az is rosszabb, meg sok a "túró" is.
2021. márc. 21. 19:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a legutóbbi hozzászólásodból az jön le, hogy nem húzod hátra vizeléskor és nem is tisztítod meg utána. Javíts ki ha tévedek. Ha folyamatosan smegma (túró) van a fitymád alatt, akkor nem szentelsz elég figyelmet a higiéniára.


Én nem hallottam még részleges és teljes körülmetélésről. Szerintem csak egyfajta van. Ha rászánod magad, akkor ne izgulj miatta. Teljesen férfias fogsz maradni.

2021. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!