Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület vagy csak...

Fityma szűkület vagy csak "edzeni" kell rá?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Soha nem tudtam arról, hogy gond lenne a péniszemmel, a szokásos általános iskolai ellenőrzésekkor is látta orvos a péniszem, szóval neki sem tűnt fel semmi. Mint mindenki más én is tizenévesként elkezdtem a maszturbálást és azóta is csinálom rendszeresen. Viszont hamarosan szeretnénk lefeküdni a barátnőmmel és én még szűz vagyok (igen tudom csak 24 évesen, nekem így alakult).

Szóval, a gond, hogy eddig valamiért sosem húztam le a fitymám recska közben mivel fájt a makkom, hiperérzékenynek éreztem (olyan "majd felugrok" mikor hozzáérek érzés).

Lehúzni a fitymám ernyedt állapotban le tudom könnyen . Mikor feláll akkor viszont fáj is hátra húzni, feszít, látom hogy az erek a bőrőn megduzzadnak a fitymán. A fityma a helyén marad nem csúszik vissza és úgy látom hogy kissé duzzadt is lesz a makk ilyenkor, nem durván de pirosabb lesz, mivel picit azért szorít a fityma.


1. Szerintetek ezt "edzéssel" lehet nyújtani? (hallottam hogy fürdés közben érdemes nyújtani). Nagyon megijedtem, hogy fitymaszűkületem lehet és semmiképp nem szeretném vágatni meg amíg nem muszáj nem mennék orvoshoz.

2. Normális, hogy ilyen érzékeny a makk, mennyi idő míg tudok szabad makkal recskázni mert ugye nagyon érzékeny?

3. Szabadon lévő makkal hogyan kell recskázni? Tudom nagyon buta kérdésnek tűnik, de mivel baromira érzékeny, szinte fáj nem tudom hogyan kéne.

4. Szexnél mindenképp hátra kell húzni a fitymát, nálatok ez hogyan van?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2021. márc. 22. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Az öcsémnek volt hasonló okból műtétje. Keveset beszélt róla, de úgy tünt nekem mdgviselte őt a lábadozás is.

Én azt mondom, hogy nem bántam meg.

2021. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM javaslom, hogy otthon "tornáztassad" mert esélyes, hogy be fog repedezni ha erőlteted, és az csak marha nehezen gyógyul.

Menj urológiára.

2021. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez volt nekem is, hozzászokik a makkod az érzeshez, mivel amúgy is a szex miatt érzékeny a makk hogy jobban érezz.


Fitymaszűkületem is kinyúlt első pár alkalommal és simán tudok szexelni, viszont most már teljesen hátrahúzva maszturbálok hogy edződjön a dolog.


Szóval nálam ezek rendbejöttek amint elkezdtem használni.

2021. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Jaigen, a makkodat ne szárazon fogdostd hanem nyálazd be a kezeddel és morzsolgasd egy picit. A barátnőd szája és puncija is nedves lesz, szóval nem reszelni fogod, úgy persze hogy fájdalmas lenne.
2021. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. válaszhoz. Na igen erre kíváncsi voltam. Pont azért mert ha beírom, hogy száraz makk már egyből nemi betegséget írnak, pedig ilyen alapból. Köszi a választ ez megnyugtató! Eléggé kezdtem kétségbe esni hogy minden bajom van de remélem helyre lehet rázni :D
2021. márc. 22. 12:01
 16/17 anonim ***** válasza:
92%
15 évesen kezdtem. Megmaradt a nyúlás, de a kúra után figyelni kell, tehát mindig tornáztasd. Az elmúlt 20 évben köszöni, jól van. Heti 1-2 alkalommal szexelek probléma mentesen. Ahogy írtam nem bántam meg.
2021. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap este néztem ennek utána, azóta "edzettem" rá és szerintem javult már most. Tényleg egyszerűen csak használatba kell venni. Azért ha bárki plusz véleményt vagy tapasztalatot tud még megosztani szívesen olvasom, mégiscsak az élet egyik legfontosabb dolga hogy a szerszám jól működjön.
2021. márc. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!