Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon hosszú fityma és...

Nagyon hosszú fityma és rövidebb fitymafék esetén érdemes elvégeztetni a körülmetélést?

Figyelt kérdés

Én is szeretném olyanra, mert szerintem férfiasabb, esztétikusabb, meg úgy általában nem leszek ott lent beteg és nem leszek koszos, meg büdös, ami nagyon undorító, főleg, mert hajlamos vagyok, arra, hogy beszedjek, OTT valami gombát, bacillust stb. Meg akikkel voltam lányokkal, mind ezt javasolták, mert szerintük is nagyon kiábrándító hogy ott nagyon kellemetlen meglepik érik őket.


Egészségügyileg, nagyon hosszú a fitymám, nincs beszűkülve, de tartok tőle. A fitymafékem, pedig rövid.


Ilyenkor mi a teendő?



2021. márc. 22. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a fitymafék a gond akkor azt elvágják és ennyi.


Jelen esetben a teendők:

1. Időpontot kérsz urológiára vagy urológushoz magánrendelésre.

2. Elmondod hogy a fitymafék rövid, a fityma túl hosszú, és okozott már gombásodási gondot, hiába tisztítod alaposan.

3. Megkérdezed hogy szerinte mi lenne a jó megoldás, mert te hajlasz a körülmetélés felé.

Ennyi

2021. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen műtétet csinálnék, akkor megcsináltatnám a körülmetélést és teljes, magas és feszesre csináltatnám. Ezt ilyen esetben megcsinálják? Vagy érdemleges megcsináltatni?
2021. márc. 22. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésednél is leírtuk, hogy ha tetszik és szeretnéd, akkor csináltasd meg. Mit vársz mit fogunk válaszolni? Ha azt mondjuk nem, ne csináltasd akkor úgyis azzal jössz hogy mindenkinek jobban tetszik a metélt. Ha azt mondjuk csináltasd akkor meg kitérsz és megkérdezed újra ugyan azt. Mire jó ez?
2021. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem írtam semmilyen előző kérdést, szóval nem tudom, mit írtatok, mert nem szoktam ezt a kategóriát nézegetni.
2021. márc. 22. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Biztos? 🤨🤨

Hosszú fityma, gombásodási hajlam, és a metélt pénisz pro kontra...

2021. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem hozzám tartozik, de megfogadom az ott leírtakat.
2021. márc. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!