Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3napja meg vagyok fázva.. Hőe...

3napja meg vagyok fázva.. Hőemelkedésem volt.. Sok erőm sincs.. A szemeim fájnak,ha valamelyik irányba elnézek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Oké, hogy van véleményed, de az olyan, mint a shegglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.

Egyébként ha közveszélyes (közegészséget veszélyeztető) tevékenységet folytatsz, jogosan korlátozhatnak személyi szabadságodban arra hivatott rendvédelmi szervek.


"Szabad jogomban áll azt gondolni dolgokról amit én akarok."

Természetesen. De attól az még nem lesz igaz.

Ha én helikopternek gondolom magam, és aki azt mondja, nem tudok repülni, azt dobáljam meg dinnyével?

2021. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Köszönjük szépen az értelmes hozzászólásaid kedves kérdező. Köszönjük, hogy ilyen idióta vagy és sajnos vannak még egy páran az országban. Miattatok tartunk itt, ahol tartunk. Miattatok vagyunk bezsilipelve már hónapok óta. Miattatok van tele az egész kórház covid fertőzöttel. Őszintén remélem, hogy nem találkozunk a 8. tünetes napodon a kórházban úgy, hogy sírva kapkodsz levegőért, és ha szerencséd van, akkor kiírhatod hetek múlva a Facebook-ra, hogy nem hittél a vírusban, de tényleg létezik és köszönöd a kórháznak, hogy élsz még.

Üdv: egy eü-s

2021. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos Magyarország a gyűjtője az ilyeneknek:( Nem mondom, hogy máshol jobb a helyzet, de talán egy picivel, talán...

Szegény még biztos fiatal és el van szállva magától, pedig semmi sem tart örökké ezen a Földön. Kicsit több alázattal kéne fordulnia a világ felé.

2021. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
1,2,6,10,11,12 jó látni, hogy még nem teljes a sötétség az országban.
2021. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
+13-as kimaradt. A kérdésre válszolva, szerintem is nagy az esély, hogy covid. Nagybátyám átesett már rajta, ugyanígy fájt a szeme.
2021. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező nincs hőemelkedésed, az a műszer valójában az IQ szintedet mutatja. Erről jobban is megbizonyosodhatsz, mert ha a seggedbe dugod, akkor többet fog mutatni!
2021. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azta mennyi értelmi sérült betokosodott ember születik erre a világra édes jo istenem 😰
2021. márc. 26. 05:06
 18/20 A kérdező kommentje:
Segitség betámadtak a kovidfanok 🥴😅😅
2021. márc. 26. 05:35
 19/20 anonim ***** válasza:
85%

"Azta mennyi értelmi sérült betokosodott ember születik erre a világra édes jo istenem"

Köztük te is... lehetőség szerint inkább ne szaporodj tovább.

Megpróbálhatok tippelni? Szerintem 30 alatti vagy, esetleg még diák. Ha nem diák, akkor valami gyárban robotolsz, mint pl. a Bosch, a szalag mellett. De lehet, hogy munkahelyed sincs. Te vagy a tipikus ValóVilág-nézőközönség megtestesítője, megspékelve a Mi kis falunk műsorral. Munkából (ha van) hazaérve sört vedelsz (az olcsóbbik fajtát, pl. kőbányai) és különféle gyorséttermi kajákon élsz. Barátnőd, párod nincs. Ha igen, az ugyanolyan egysejtű szinten van, mint te. Sötétség van a fejedben és úgy próbálsz fotoszintetizálgatni.

2021. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van fejlemeny?
2021. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!