Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron hatásai?

Tesztoszteron hatásai?

Figyelt kérdés
Milyen hatással volt rátok bármilyen tesztoszteron készítmény, akár orvosi célból írták fel, akár egyéb célból kezdtétek használni? Például hangulat, nemi vágy, spontán erekció/magömlés, étvágy, általános közérzet stb. Bármilyen tapasztalat jöhet (ha semmi hatása nem volt az is). Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 26. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan nő vagyok és nem is szedtem ilyet, de úgy tudom, férfiakra nincs kedvezőtlen hatása, mivel a szervezetük eleve termel belőle nagyobb mennyiségben. Másodlagos nemi jelleg ettől van (erősebb szőrzet, mély hang). Nőkre viszont nagyon is kedvezőtlen.
2021. márc. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek nagyon alacsony, annak lehet nagyobb a hátránya, mert pl lehetnek az okai: fáradtság, gyengeség, kedvtelenseg, alacsonyabb libido, stb
2021. márc. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt csak olvastam valahol, és orvos felirta neki, aztán azt mondta, sokkal jobb lett neki, energikusabb, nagyobb lett nemi vágy, stb
2021. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es, legalább ne írj már baromságokat. Ha nő vagy, és nem vagy kompetens a dologban, akkor ne írj!


Kérdező.

Ha orvos írta fel, akkor nem okoz gondot.

Amennyiben viszont valaki a normál tesztoszteron szintje mellé kezd el használni, pl testépítőt, akkor az bizony jár dolgokkal. Ilyen például a hangulatingadozás. Feszültebb, ingerlékenyebb lesz tőle a pasi, hosszabb távon képes befolyásolni és jelentős mértékben lecsökkenteni a szervezet saját tesztoszteron termelését,illetve a libidót is megemeli. Azonban mint írtam hosszú távon visszájára hat a dolog. A testépítőt is, akik ésszel csinálják, edzés végén levezetés miatt szednek ösztrogén tartalmú szert, hogy mérsékeljék a bevitt tesztoszteront.

2021. márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
#4 Valós, de nem ösztrogéntartalmú szert, hanem ösztrogénblokkolót szednek (ennek az ellentétje) PCT-nél.
2021. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!