Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért metélteti valaki körül...

Miért metélteti valaki körül magát, önként?

Figyelt kérdés
Ki az aki így megcsonkíttatja magát, ok nélkül? Miért nem tiltották még ezt be? Mi értelme van neki? Igazából csak hátránya van, abban az esetben, ha nem indokolt.

2021. márc. 27. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

És te miért foglalkozol más farkával?

Egyébként könnyebb tisztán tartani, tovább bírják a szexet és nem lesz pénisz rákjuk.

2021. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Sokkal higiénikusabb különben.

Miért kellene betiltatni egy olyan világban ahol szinte a pénztől függ a mellméret?

Vallási dolgokat is belekeverhetnénk, de inkább ne, azon szokások, ők elfogadják, akkor az ő dolguk.


Szerinted mi hátránya van?

2021. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy lesz higénikusabb. Mindennap fürdenek egyszer az emberek, valaki még kétszer is, semmivel sem higénikusabb, csak szárazabb. Az a hátránya, hogy kiszárad a makk, nem lesz fityma, így rosszabb lesz az önkielégítés és a szex, kidörzsölődik a fedetlen makk, elkezd hámlani, kérgesség válik, kevésbé lesz érzékeny a szexuális ingereknek és esztétikailag is rosszabb lesz. A péniszrákkal milyen összefüggése van?? Semennyi, felesleges ezért metéltetni. Kevésbé is élvezik a szexet, sokáig kellemetlen lesz, azt meg pláne nem értem, hogy mitől lehetne könnyebben tisztán tartani.
2021. márc. 27. 14:26
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

És hadd tegyem hozzá nőként a hátrányokhoz, hogy sokkal rondább is a metélt.

Egyetlen egyszer volt dolgom ilyennel, remélem soha többé nem kell átélnem.

2021. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, a lányok többsége, nem tud mit kezdeni vele, mert alig lehet izgatni.
2021. márc. 27. 14:31
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
miért kell ennyiszer feltenni a kérdést?
2021. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
??
2021. márc. 27. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Naponta kérdezed ugyanezt.
2021. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk mikor nőként ilyen pasival volt dolgom, én kifejezetten élveztem, a szexet is, szerintem az egyik legjobb volt az illetővel...
2021. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2021. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!