Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésről tudnátok...

Körülmetélésről tudnátok hasznos dolgokat mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretném magam körülmetéltetni. Régen nem tudtam hátrahúzni a fitymám, de idővel sikerült megnyújtanom. Azóta az a bökkenő, hogy ha hátrahúzva szeretném hordani, akkor egy idő után bedagad. Például este felhúzom, reggel amikor felkelek már elkezdett bedagadni vagy már bedagadt eléggé. Szóval ezt inkább mellőzöm. Mit kellene tennem? Ez a körülmetélés dolog most berögződött nekem és szeretnék kitartani mellette. Mi a teendő? Mennyibe kerül? Hova kéne mennem? Válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2021. márc. 27. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked fitymaszűkületed van. Urológiai szakrendelésre kell menned, és a tb-re ingyen megcsinálják.
2021. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint a szükséges műtétet, nem a körülmetélést.
2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem még soha sem műtöttek meg. Rettegek a vértől! Viszont ez nem tartana vissza a körülmetéléstől.
2021. márc. 27. 17:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a körülmetélés mellett tartanék ki. A műtét alatt azt érted, hogy lézeres vagy bemetszéses fitymafék hosszabbítás?
2021. márc. 27. 17:51
 5/6 A kérdező kommentje:
SzTK-ba kéne mennem urológiára?
2021. márc. 27. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem magán doki csinálta. A gyógyulás 2-3 hét volt. A beavatkozás kb. 40 perc volt.
2021. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!