Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már évek óta HPV-s vagyok?

Már évek óta HPV-s vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de màr kb 3-4 éve a péniszemen ilyen kisebb sarga pontok vannak, ami igazabol nem faj meg semmi jelentosege nem volt ezert nem is foglalkoztam vele csak most olvastam egy cikket a hpvrol ahol sok kulonbozo tunet mellett ezt is megtalaltam. Irjak a cikkbe hogy a szervezet ezt a fertozest legyozi de nalam megis evek ota jelen van csak hat nem foglalkoztam vele hiszen semmibe se gatolt. Amikor ezek az elvaltozasok letrejottek akkor semmi nemi eletem nem volt. Szoval nem tudom kitol kaphattam volna el. Szoval az lenne a kerdesem hogy lehet e ez hpv ugy hogy sehol mashol nem jelentkezett mas tunete, valamint a nemi szervem sohase fajt emiatt? Valamint ha elvileg ezt a szervezet legyozi akkor nekem miert lathato meg evek utan is?

2021. márc. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt miért nem kérdezed meg, mondjuk egy orvostól? Ha nem jelentkezett más tünet, akkor ez korántsem biztos, hogy HPV! A neten elolvasott cikkekről pedig mg nem hallottad, hogy megbízhatatlanok? Soha ne hallgass rájuk, ha egy mód van rá, inkább menj orvoshoz, nem árt az ilyeneket kivizsgáltatni.
2021. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most jobban utána járva ezek valószínűleg fordyce foltok amik teljesen ártalmatlanok
2021. márc. 31. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt erre úgysem kapsz biztos választ. Egyrészt nem vagyunk orvosok, de még ha van is köztünk, akkor az sem tudja látatlanban megmondani neked hogy mik azok. Kérj időpontot a bőr és nemibeteg gobdozoba és ott meg fogják neked mondani hogy mi az.
2021. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad, hogy még nem éltél nemi életet, mikor megjelentek, leginkább a fordyce pöttyökről lehet csak szó nálad.
2021. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak szemölcsök a péniszeden akkor hpv. A phv akár több évigis benne lehet a szervezetedbe ha folyásod van vagy ha fáj az orgazmusod akkor van baj.. ha sima kis sárga pötyös akkor semmi. Ha rengeteg piros kis pötylenne mindenhol és érdes akkor az lenne a baj mert az cifilisz lenne de az úgy viszkedne neked hogy egyböl tudnád hogy baj van meg besirnál ha pisned kellene. Azért nézesd meg magad.
2021. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!