Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pasimnak alhasi fajdalmai...

A pasimnak alhasi fajdalmai es egyeb tunetei vannak. Percenkent diagnosztizalja magat a neten kulonfele halalos betegsegekkel. Orvoshoz viszont nem hajlando menni. En is aggodom erte, mivel tudnam ravenni, hogy menjen el egy dokihoz?

Figyelt kérdés
Par honapja gyomorrontasa volt. Rosszabbul viselte, mint egy kisgyerek. mar vegrendelkezett, hogy o belehal. azutan harom napig fekudt. Most tenyleg rosszul van, de tehetetlen vagyok.
2021. márc. 31. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hívj orvost, ennyi
2021. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

"Most tenyleg rosszul van*

Honnan tudod? Egy hipochonder a pasid.

2021. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak hajlamosak arra, hogy egy megfázásnál is eljátsszák a hattyú halálát, így az orvos felkeresése nem árthat, hogy biztosat tudjon. Nem érdemes orvosi végzettség nélkül önmagát diagnosztizálni a neten, mert a végén a sok olvasás után a papot is hívni fogja..
2021. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

#3: pont a nők szoktak állandóan kárálni. A férfi akkor szól, ha tényleg beteg.

Simán lehet hogy vakbélgyulladás, nekem is ilyen lightosan kezdődött, és igen diagnosztizáltam magam, aztán bementem a sürgősségire, megvizsgáltak, bent tartottak, mert nem volt egyértelmű, 5 napig éheztettek "hátha műteni kell", persze csak műteni kellett a végén.

2021. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
#4 Nem ez a jellemző, ha már általánosítunk, amit az első mondatban leírtál.
2021. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Le lehet pontozni, de szerintem nincs elég rosszul a párod. Hidd el, ha igazán rosszul lesz, akkor majd magától is orvoshoz fog menni.
2021. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ugyan így jártam. Semmi nem látszódott az uh-n. Az emelkedett crp és fehérvérselytből gondolták h vakbél. Én csak 2 napig éheztem szomjaztam.

Jaaaa és fájt fájt, de a falat nem kapartam amit mindenki megvár mire orvoshoz megy... Hozzáteszem én is borzasztó hypochonder vagyok. 🤒😪

2021. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem kuffantott félre? Nemi betegség is okozhat alhasi fájdalmat. Lehet hogy ezért kerüli a dokit, hogy le ne bukjon.
2021. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8: mint a DSB? :))
2021. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Pl szifilisz...
2021. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!