Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pasimnak alhasi fajdalmai...

A pasimnak alhasi fajdalmai es egyeb tunetei vannak. Percenkent diagnosztizalja magat a neten kulonfele halalos betegsegekkel. Orvoshoz viszont nem hajlando menni. En is aggodom erte, mivel tudnam ravenni, hogy menjen el egy dokihoz?

Figyelt kérdés
Par honapja gyomorrontasa volt. Rosszabbul viselte, mint egy kisgyerek. mar vegrendelkezett, hogy o belehal. azutan harom napig fekudt. Most tenyleg rosszul van, de tehetetlen vagyok.
2021. márc. 31. 12:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
meg azért szerintem mindenki tud pár olyan esetet, amikor az egyik fél csak sunyin félrekúrt és hazavitte a nemi betegséget, és szerencsérlen másikon jöttek ki a tünetek.
2021. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha vakbélgyulladás és perforál akkor tényleg temetheti magát. Ekkora ésszel szabadlábon lenni már megbocsáss
2021. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Vakbelgyulladas peldaul, es perforal, amig az o engedelyere varsz.
2021. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Arra nem sok esely, hogy megcsalt volna es a vakbel is kizart. De nem diagnosztizalni akarom, mert konyvelo vagyok es nem orvos. A hulye makacs fejet kellene betorni, hogy menjunk el orvoshoz. Nyilvan nem is tb alapon, mert most tuti nincs semmi kapacitas a nem covidos esetekre.
2021. márc. 31. 14:32
 15/20 A kérdező kommentje:

#4

Olyankor is a halalan van, ha siman influenzas. Ilyenek a ferfiak

2021. márc. 31. 14:35
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Te valasztottad ezt az embert, most sem birod otthagyni, akkor minek óbégatsz? Neked ez kell.
2021. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A vakbél kizárt? Miért, már nincs neki? A megcsalást meg nem tudhatod, fél órával ér később egyszer haza mert "dugó volt",közben meg prostizott. Úgyhogy magadat is figyeld hogy nem mutatsz-e tüneteket.
2021. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A vakbél nem ott van, ahol neki faj.


Tavaly marcius ota mindketten itthonrol dolgozunk, nem jarunk sehova csak bevasarolni es turazni, es ezeket is csak egyutt

2021. márc. 31. 15:31
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Nem tudjuk mi baja van. De neked mindenre van magyarázatod. Akkor szerintem ezt a kérdést el is engedhetjük.
2021. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

A vakbél kisugárzik, nekem a hasam másik oldalán és a hátamnál fájt.

Kiröhögtem az orvost mikor közölte hogy vakbél. Végül csak az lett.

2021. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!