Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy hétvégén...

TSkull kérdése:

Miért van az, hogy hétvégén mindig fejfájással kelek?

Figyelt kérdés

Hétközben hajnali 4:30 kor ébredek, és reggeli után megyek melóba. Hétvégén viszont van, hogy egy kicsit később fekszek, és reggel 7-8 - ig alszom, de általában enyhe fejfájással ébredek, és enyhe hasmenés is rám jön az első órákban. Mindegy, hogy mit eszek azelőtt este. Volt, hogy próbáltam, hogy hétvégén is ébresztőre kelni korábban, és akkor enyhébbek voltak a tünetek, de nem mentek el teljesen.

Azt vettem észre, ha nem céllal kelek fel reggel (pl. meló), akkor mindig ilyen bággyadt, rosszkedvű vagyok.

Ilyen tünetekkel még orvoshoz sem tudok elmenni szerintem.



2021. ápr. 2. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipikus túlalvás tünetek. Kelj fel picit hamarabb. Nem sokkal, negyed-, fél órával korábban.

Esetleg reggelizz, és utána visszaalszol, vagy délután alszol még egy rövidet.

2021. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A túl sok alvás nem jó. Mindenkinek más az igénye. Neked akkor kevesebb.

Székletre azt tippelem hogy hétközben hamarabb rendezed, hétvégén ez is kitolódik, és hát jönni akar.


[link]

2021. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!