Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mennyire valószínű, hogy...

Ez mennyire valószínű, hogy prosztatarák gerincdaganat áttéttel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már pár éve fáj a gerincem, meg a derekam, meg gyakran kelek föl éjjel hogy vizelnem kell. Eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de mostanában úgy, hogy alig iszom már direkt este ígyis van, hogy este 10től reggel 7ig 7szer kelek föl.. megnéztem a prosztatarák tüneteit, hát a gyakori vizelés főleg éjjel, a deréktáji fájdalom és néha a nehézkes vizelés is igaz. Aztán a gerinctáji fájdalom miatt rákerestem a gerincdaganatra is, ott is a tünetek kb fele megvan, és azt írják gyakori áttéte a prosztataráknak. A gerincem miatt voltam 2 éve röntgenen, minimális gerincferdülést meg scoliosist állapítottak meg, kaptam iszappakolást, jártam fizikóra, gyógytornára, most 2 hetente jön a masszőr de nem használ. Főleg reggel fáj és vannak napok, hogy egész nap és nagyon, máskor csak pár percig. Mintha egy bizonyos ponton egy csigolyára rá lenne tekeredve valami. Ez nagy eséllyel rák akkor? De ennyi év alatt már eléggé meg kellett volna zuhanjak tőle, vagy nem?

29f


2021. ápr. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem prosztatarák, DE(!), ha 29 évesen 7x kelsz fel éjszaka pisilni, akkor urológushoz mindenképpen el kéne menni

Amúgy, lehet rák is, mindenképp dokihoz kéne menni

2021. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A prosztatádra próbáld meg a kamilla-kúrát. Napi egy-másfél liter kamilla tea.

Lefekvés előtt 2 órával már ne igyál.

Alkoholt semmiképpen.

Nem hiszem, hogy a kettő összefügg.

2021. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy az!

Mi más is lehetne?

Hiszen a neten diagnosztizáltad magad, gondosan elkerülve az orvosokat az évek óta tartó panaszokkal.

Hipochondriáról nem olvasgattál valamit?

2021. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El kellene menni urulógushoz és az megfogja állapitani hogy mi az.

Az időben észre vett és kezelt prosztata gyógyitható, de lehet rák is belőle ha rossz indulatú.

De az is lehet hogy az egyik kisugárzik a másikba.

2021. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!