Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van az , hogy nincs...

Miert van az , hogy nincs kedvem maszturbalni, 1 eve meg szinte minden nap 2szer csinaltam ma meg mar nincs kedvem. Felal de kb 1 honapban 2szer ha maszturbalok, valami bajom lehet? Abban a korban vagyok amiben...

Figyelt kérdés
Az agyam folyamatosan a szexen kene jarjon de meg sincs semmi, nagy ritkan elojon egy kepzelodes de az csak akkor ha nagyon untkozok, pl.egy matekora kozepe, viszont a csokolozas jobban izgat, ha arra gondolok egybol fel all, de megsem erzek kdsztetest , hogy maszturbalnom kene , mint mondtam , hogy kesztetest erezzek maximum 1 honapban 2 szer de akkor mindennel jobban esik. Miert van ez?

2021. ápr. 3. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért gondolod, hogy a maszturbálás ennyire fontos?
2021. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom , hogy fontos, csak furcsa, hogy ennyire megvaltozott az igenyem, s azt szeretnem tudni, hogy ez normalis vagx valami betegseg előjele
2021. ápr. 3. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség, csak öregszel. :D
2021. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, bar jol oregszem tizen evesen xd
2021. ápr. 3. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Tizenévesen sem fiatalodsz.
2021. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert naponta kiverted és megszoktad és nincs már meg az izgalom, csak megszokás volt. Állj le vele és amikor újra Jánosnak érzed magad, akkor verd ki.
2021. ápr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!