Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan érjem el hogy gyakrabba...

Hogyan érjem el hogy gyakrabban és tartósabb erekciom legyen? Mostanában ritkán van, igaz nincs állandó partnerem se,

Figyelt kérdés
52 éves férfi vagyok Budapesten

#szexhiány #merevedes hianya #hiányzó nemi elet #állandó társ
2021. ápr. 4. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Sokat recskázol az a baj. Majd ha leszoksz róla működni fog rendesen akkor és ott amikor és ahol kell.
2021. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idős vagy, akkor ez a korral járó hormonális változások miatt lehet. Arra a témára próbálj fókuszálni. És szerezz be egy partnert, aki kihozza belőled az állatot. ;-)
2021. ápr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs partner minek álljon egyáltalán.
2021. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
61%
Szerintem meg többet recskázzál, biztos az a baj, hogy ritkán húzol rá meg nő sics így elszoktál attól, hogy álljon.
2021. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ritkán maszturbalok mostanában, nem ez van a középpontban. Tényleg jó lenne egy klassz partner, akivel kielhetem a vagyaimat
2021. ápr. 4. 08:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Más javaslat?
2021. ápr. 4. 21:00
 7/9 anonim válasza:
100%
Kezdj el guggolni 200kg-val. Megdobja a tesztoszteron szintet. (vagy csak simán sérvet kapsz 😃)
2021. ápr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valami kevésbé veszélyes megoldás?
2021. ápr. 9. 07:49
 9/9 Gáz-szerelő Zoli válasza:
29%

Stressz mentes életmód, megfelelő mennyiségű alvás, fehérjedús táplálkozás + vitaminok, mozgás.


Remélem az tudod, hogy sok hasonló korú nem élte sajnos túl a covid-ot?

Neked meg az okoz problémát hogy ritkábban ál fel???

2021. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!