Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha ez nem impotencia akkor...

Ha ez nem impotencia akkor mégis mi?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé elvagyok keseredve, mert nem tudom mi a problémám.

2-3 éve ezért nincs kapcsolatom,mert azt hiszem hogy impotens vagyok (de nem biztos, hogy csak hiszem).


A lényeg annyi hogy például tegnap egy lánnyal álmodtam, és arra ébredtem hogy feláll. Voltam orvosnál is teljes kivizsgáláson ott semmi szervi problémát nem állapítottak meg, de azért felírtak egy potencia növelőt.


Eddig csak egyedül probáltam ki a gyógyszert, mert félek hogy nem működne élesbe meg 1,5 órát kell várni hogy hasson, és nem tudom hogy mondjam el ezt az esetleges páromnak...


Lelkileg elég szar állapotban vagyok, kissé depressziós amire gyógyszert is szedek (xanax) napi 1 db 1mg.


Szóval nem értem most akkor impotens vagyok vagy nem? Hogyan ismerkedjek így ha ilyen érzések vannak bennem?


2021. ápr. 6. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
29f
2021. ápr. 6. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem adtál elég információt ahhoz, hogy megállapítsuk hogy impotens vagy-e vagy sem, az viszont baj hogy a gyógyszert nem próbáltad ki "élesben" mert ha azzal működne, az sokat dobna az önbizalmadon. A leírásod alapján úgy tűnik, hogy teljesítmény szorongásod van.

Egyébként mit írt fel neked, hogy 1,5 órával kell korábban bevenni? Mert én is szedek ilyesmit de nekem csak fél órát mondott az orvos.

2021. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Silderec a neve, és egyébként azért nem tudok több dolgot írni, mert én sem tudom mivan.
2021. ápr. 6. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológia okai vannak, a xanax nem segít, sőt ha jól tudom az is okozhat merevedési gondokat.

Ne dohányozz, ne igyál, kezdj el sportolni vagy legalábbis aktívabban élni, ha enyhén túlsúlyos vagy akkor figyelj oda az étkezésre, egyél több zöldséget főleg brokkolit és spárgát (nekem a friss spárga jött be leginkább), de én magamon pl. azt vettem észre hogy amikor több szénhidrátot fogyasztok akkor áll rendesen.

A potencianövelők hatása általában több napig kitart, nyugi nem marad állva cerka, a legtöbb "ingerlés" hatására fogja kifejteni a valódi hatását, én úgy szoktam megoldani hogy amikor sejtem hogy lesz valami a barátnőmmel akkor előtte 1 nappal már reggel beveszem mert elég sok olyan van ami felcsapja a vérnyomást és enyhe fejfájást okoz. Másnapra tök jól vagyok a cerka meg ingerlésre olyan mint a fagyott kutya lába és ez kitart kb. 4-5 napig.

Érdemes először egy próbát csinálni egy olyan napon amikor nem gáz ha sűrűn merevedésed van és kövesd az utasításokat (éhgyomorra kell-e vagy kajálás után).

Attól meg ne parázz ha a késöbbiekben lesz csajod, ha értelmes és megbízol benne akkor nyugodtan elmondhatod neki, sokkal megértőbbek ilyen téren a lányok mint azt mi férfiak gondolnánk, ő is türelmesebb lesz feléd, te se fogsz "ráparázni" hogy felsülsz és már lehet ennyi segíteni fog hogy a későbbiekben ne kelljen bogyó.

2021. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A xanax simán lehet az oka. Egyébként meg ha így állsz hozzá, hogy áá úgy se fog sikerülni akkor lehúzhatja a tudatalattid is.

Emlékszem exemnél volt, hogy egyszerűen nem kívántam őt, mert az ő exe meg egy bűn ronda pali volt és sajnáltam magam. xD De idővel elmúltak és olyanokat szexeltünk hogy az csak na

2021. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked úgy nézki semmi bajod nincs a fütykössel, csak a stressz miatt van ez.

Ha feláll akkor miért lennél impotens. De az a xanax meg a potencia növelő egymást agyon vágja, semmi haszna nem lesz így.

Azt is hiába szeded a forrását kell megszüntetni az ideg bajodnak.

A potencia növelőt így hiába szeded be semmi hasna annak sincs, kell a megfelelő stimuláció, magyarul egy csaj kell hogy felálljon és az ezt segíti.

SZóval a gyógyszerekkel csak agyon ütöd minden jó emberi tulajdonságod, úgy hogy hagyd el és helyre fog jönni.

Mert így csak a rászokás veszélye áll fenn.

2021. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi gond, akkor lelki a probléma.
2021. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!