Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotens , merevedési zavarral...

Impotens , merevedési zavarral küzdő férfiak ! Nektek mikor kezdődött a probléma?

Figyelt kérdés

Milyen szakaszai voltak , meddig tartott a teljes “leépülés” és lelkileg hogy viseltétek? Párotok hogy reagált? Probáltatok valamit és segített valami hogy visszanyerjétek a férfiasságotokat?

38/f



2021. ápr. 7. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy komoly műtét után kezdődött.
2021. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oldfire ***** válasza:
100%
Urológián megtudhatod.
2021. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
40 éves korom után
2021. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok.Párom nincs prostikhoz jártam.Úgy fogtam fel hogy megmarad a pénzem... Nem próbáltam semmit tenni. De jó is volt fiatalnak lenni :( most 46
2021. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom megmondani mikor alakult ki nálam az impotencia.

Amire biztosan emlékszem, hogy középsuli végén és egyetem elején (tehát 18-20 évesen) rendszeresen volt teljes és hosszan tartó merevedésem. Őszintén szólva a szex nem nagyon foglalkoztatott, meg csúnya, kórosan sovány, kiközösített fiúként esélyem sem volt egy lánynál sem, szóval akkor szoktam rá a maszturbálásra.

Utána már nem foglalkoztam azzal van-e merevedésem vagy sincs, a nőknél továbbra sem volt esélyem, szóval 20-25 éves korom közötti időszakban nem tudom hogy működött a szerszám. De arra tippelek hogy akkor még volt rendes merevedésem.

Ami viszont biztos, hogy 25 éves korom óta nem működik a dolog. Akkor vettem észre hogy már masztizáskor sem állt fel sosem, a reggeli merevedés is elmaradt. Ráadásul időközben megismertem egy lányt, aki benne lett volna, de meg sem mozdult. Azóta semmi, bárhogy próbálkozok, nagyon ritkán pár másodpercig tartó merevedést sikerül elérni.

27/F

2021. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!