Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha körülmetélt...

Mit tegyek ha körülmetélt szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Számtalan betegség kockázatától megszabadítana, a szex is jobb lenne és férfiasabb, esztétikusabb is. Mit tegyek, ha meg szeretném csináltatni? Mik a lépések?

2021. ápr. 7. 13:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%

Se nem esztétikusabb, se nem férfiasabb és semmilyen betegség nincs ez miatt.

SZedjél még össze valami baromságot.

2021. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
De írták ezen a hazipatika.com-on, hogy rákot is okozhat és a személyes higéniát teljesen tönkreteszi.
2021. ápr. 7. 16:36
 23/36 anonim ***** válasza:
70%

Lepontoztatok jól.

De aki nem ügyel az egészségére,az akkor is beteg lesz,ha cérnametélt nagy orral rendelkező illető akar lenni,meg akkor is,ha nem. Ennyi.

Esztétikusabb?Akkor miért nincs mindenek lehámozva,mint a hagyma?

Férfiasabb?Hát ez a baromság minden csak nem férfias. Férfias az lenne,ha jól érezné magát a bőrében,stb,de nem ez a helyzet láthatóan,mert kérdést tett fel,és nem biztos még ő sem benne,hogy mit akar. Nagyon tájékozódott emberek vannak itt...mint valami rossz nyugdíjas aki visszaugat a TV-nek,ha a politizálás megy a sorozat után.

2021. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán tudod te mi aza higénia?
2021. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%

aza

pontosan az

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező: ha ennyire elönyös a dolog akkor kérlek azt mond meg már nekem hogy a népesség fele mért nincs körülmetélve? Meg akkor ezek szerint ők mind rákosak? Én is az vagyok? Jó tudni! Istenem...
2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Félek, hogy péniszrákom lesz.
2021. ápr. 7. 19:21
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem péniszrákod lesz neked, hanem hipochondriád! Ja, az már VAN! :-DDD
2021. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt sem tudtam hogy már kihalt az emberiség. Elvégre az ösemberek is biztos rákosak voltak mind. Az egész evolucionk arra ment ki hogy a fitymánk rákos legyen.

Amugy ezzel az egésszel csak azt bizonyitottad be, hogy nem tudod mosni a lábadközét normálisan. Ezen sajnos a metélés sem fog segiteni.

2021. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
90%

#30: én nem akartam ennyire direktben megírni neki.... :-D :-D


Valaki már kérdezte korábban, hogy tudja-e egyáltalán a higiénia jelentését... :-D

2021. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!